1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Bugün Esra Erol’da Yaşananlar (1 Eylül 2021) Esra Erol’da Gamze Ailesiyle Kavuştu
Bugün Esra Erol’da Yaşananlar (1 Eylül 2021) Esra Erol’da Gamze Ailesiyle Kavuştu

Bugün Esra Erol’da Yaşananlar (1 Eylül 2021) Esra Erol’da Gamze Ailesiyle Kavuştu

ATV ekranlarının sevilen programı Esra Erol’da programında bugün yaşanan gelişmeler bir kez daha izleyicileri ekranları başına kilitledi. Program içerisinde yaşananlar izleyicilerin hayretler içerisinde kalmalarına da neden oldu.

A+A-

esra4-001.jpg

Esra Erol’da programı içerisinde meydana gelen gelişmeler izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor. Programın bugün (1 Eylül 2021) yayınlanan yeni bölümünde yaşanan gelişmeler izleyicileri hayretler içerisinde bıraktı. Bugün yayınlanan yeni bölümde Büşra Hanım, altınlarını aldığını iddia ettiği kayınları ile yüzleşti. Ayşe Hanım ile Mehmet Bey stüdyoya geldi. Öte yandan Gülcan ile ilgili şok gelişmeler meydan geldi. Uğur, eşi olan Gülcan’a çağrıda bulundu. Programın son kısmında ise Gamze, annesi ve babası ile bir araya geldi. Özellikle de annesi Şehri Hanım’ın gözyaşları herkesi oldukça duygulandırdı.

Esra Erol’da Bugün (1 Eylül Çarşamba) Neler Oldu?

Esra Erol’da programı içerisinde meydana gelen gelişmeler ekranları karşısında yer alan izleyiciler tarafından büyük bir heyecan içerisinde takip edilmeye devam ediliyor. Programın bugün ekranlara gelen yeni bölümünde meydana gelen gelişmeler de izleyenleri bir kez daha hayretler içerisinde bıraktı. Esra Erol’da programının bugün ekranlara gelen yeni bölümünde Büşra Hanım ve eşi, aileleriyle yüzleşti. 400 bin lira değerinde altınlarını vermediklerini iddia ettikleri ailesi ile yüzleşmeleri programa resmen damgasını vurdu. Ayşe Hanım ile Mehmet Bey’in stüdyoya gelmeleri ardından ağlamaya başladılar.

esra1-001.jpg

400 bin lira değerinde olan altınların nerede olduğu bugün yayınlanan canlı yayında da gündeme resmen damgasını vurdu. Uzun zaman sonra anne ve babasını gören Bayram Bey ise izleyenlerin hayretler içerisinde kalmalarına neden oldu. Stüdyoda yaşanan altın davası izleyicilerin ve stüdyoda yer alanların hayretler içerisinde kalmalarına neden oldu. Ayşe Hanım ise şaşkına çeviren bir iddiada bulundu. Büşra Hanım hakkında; “Sihir yapıp oğlumu elimden aldılar” iddiasında bulundu. Bu yaşananlar duyanların resmen şaşkınlık içerisinde kalmalarına neden oldu.

esra3.jpg

Esra Erol’da programının bugün yayınlanan yeni bölümünde Gülcan ile ilgili meydana gelen gelişmeler de hayretler içerisinde bıraktı. Dün yayınlanan bölümde yayına katılan Uğur Bey, 7 Ağustos tarihinde evden kaçan eşi Gülcan’a seslendi. Aynı zamanda Gülcan’ın yanına gittiği Hatice Orhan, canlı yayına bağlandı. Uğur Bey, Hatice Orhan hakkında; “Siz şebekesiniz” suçlamasında bulundu. Bu suçlama karşısında sinir krizleri geçiren Hatice Orhan duruma sessiz kalmadı. Hatice Hanım, Gülcan Hanım’ın kendisine; “Ben evimden ayrıldım, ev kiralayacağım ve tek başıma yaşayacağım, kızımla düzen kuracağım” dediğini aktardı. Uğur Bey ise; “Benim paramı çaldınız” iddiasında bulundu. Hatice Orhan kendisine yöneltilen bu iddiaları kabul etmedi.

esra2-001.jpg

Canlı yayına en çok damgasını vuran anlardan birisi de Gamze’nin ailesi ile yeniden bir araya gelmesi oldu. Şehri Hanım, kızı Gamze’yi karşısında gördüğü anda gözyaşlarına hakim olamadı. Esra Erol, Gamze Hanım ile Şehri Hanım’ın arkada görüşebileceklerini söyledi. Gamze Hanım, ilk olarak ailesi ile arkada görüşmek istedi. Bunun üzerine de Gamze stüdyoya geldi. Annesinin yumuşamış olduğunu fark eden Gamze, yeniden ailesinin yanına dönmek istediğini dile getirdi. Bu anlar milyonların oldukça duygulanmasına neden oldu.

Gamze Hanım’ın dün yayınlanan bölümde hal ve tavırları ardından bugün ekranlara gelen bölümde sakin olması da görenlerin hayretler içerisinde kalmalarına neden oldu. Gamze Hanım, annesinin hallerinden çok etkilendiğini ancak bu durumun kararında bir değişiklik yaratmayacağını dile getirdi. Yaşanan bu gelişmeler karşısında stüdyoda yer alan konuklar ve ekranları karşısında yer alan izleyiciler şaşkınlık içerisinde kaldı.

Esra Erol canlı yayın esnasında 2,5 ay sonra kızı Gamze’ye kavuşan ve daha önceden stüdyoda baylan Şehri Hanım gözyaşlarına hakim olamadı. Gamze ailesi ile yeniden arasını düzeltse de eve dönmeyeceğini dile getirdi. Kararından cayıp caymayacağı ise merak konusu haline geldi.

Esra Erol’da (2 Eylül Çarşamba) Hangi Konular Gündemde Olacak?

Ekranların sevilen programı Esra Erol’da programı izleyicileri ekranları başına kilitlemeye devam ediyor. Programın bugün ekranlara gelen bölümü ardından yarın yayınlanacak olan bölümünde hangi konuların işleneceği ise merak konusu haline geldi. Esra Erol’da programının yarın ekranlara gelecek olan bölümüne bugün işlenen konular izleyiciler ile buluşmaya devam edecek. Program izleyicileri büyük bir merak içerisinde yarın yayınlanacak olan bölümü beklemeye başlamış durumda.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.