1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Bugün Esra Erol’da Yaşananlar (15 Eylül 2021) Esra Erol’da Salih’in Eşi İmral Evden Kaçırdığı Paraları Yerlere Saçtı…
Bugün Esra Erol’da Yaşananlar (15 Eylül 2021) Esra Erol’da Salih’in Eşi İmral Evden Kaçırdığı Paraları Yerlere Saçtı…

Bugün Esra Erol’da Yaşananlar (15 Eylül 2021) Esra Erol’da Salih’in Eşi İmral Evden Kaçırdığı Paraları Yerlere Saçtı…

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programında yaşanan gelişmeler izleyicileri şaşkınlık içerisinde bırakmaya devam ediyor. Programın bugün yayınlanan yeni bölümünde yaşanan gelişmeler de izleyicileri yeniden hayretler içerisinde bıraktı.

A+A-

esra1-007.jpg

Esra Erol’da programında bugün yaşanan gelişmeler ardından stüdyoda yer alan konuklar ve ekranları karşısındaki izleyiciler şaşkınlıktan ne diyeceklerini bilemediler. Programın bugün ekranlara gelen yeni bölümünde evden kaçan 19 yaşındaki Rüveyda yeniden stüdyoya geldi. Stüdyoda ailesi ile birlikte olan Rüveyda, eve dönüp dönmemek konusunda son kararını açıkladı. Öte yandan karısı Neriman ile gelerek eski karısı Semra’yı arayan Arif Bey, eski karısı Semra ile canlı yayında yüzleşti. Semra’nın yanına kaçtığı Ahmet de canlı yayına katıldı. Semra’nın iddiaları ardından görümcesi de yayına katılarak Semra’nın yalan söylediğini iddia etti. İlerleyen kısımlarda ise Salih, karısı İmral ile karşı karşıya geldi. İmral, oğlunun parası ile altınları yeniden Salih’e verdi. Program içerisinde evden kaçarak sosyal medyada tanıştığı adamın yanına giden Tuğçe de çocuklar konusundaki son kararını açıkladı. Vedat ile bir kez daha canlı yayında bir araya geldi. Aynı zamanda programa ailesini bulmak adına katılan ve hikayesiyle herkesi duygulandıran Elif de 32 yıl aradan sonra annesine kavuştu.

Esra Erol’da Bugün (15 Eylül Çarşamba) Neler Oldu?

esra2-006.jpg

İzleyicileri hafta içi her gün ATV ekranları başına kilitleyen Esra Erol’da programının bugün ekranlara gelen yeni bölümünde ilk olarak stüdyoya Rüveyda yer aldı. Ailesinin yanından kendi hayatını kurmak adına evden kaçan 19 yaşındaki Rüveyda, ailesinin yanına dönüp dönmemek konusunda son kararını açıkladı. Rüveyda, ailesi ile konuşması ardından yeniden onların yanına dönme kararı aldığını açıkladı.

esra3-008.jpg

Programın ilerleyen kısımlarında karısı Neriman ile gelerek eski karısı Semra’yı arayan Arif Bey, eski karısı Semra Hanım ile canlı yayında yüzleşti. Semra Hanım’ın; Arif Bey’in kendisine yeniden dönmek istediğini iddia etti. Bu gelişme ardından Arif Bey resmen sinir krizleri geçirdi. Semra’yı eş olarak değil ancak kızının annesi olarak davet ettiğini dile getirdi. Arif Bey’in yeni eşi Neriman Hanım da Erol’dan çok mutsuz olduğunu dile getiren Semra Hanım’a aynı teklifi götürdüğünü dile getirdi. Semra ise aynı şeyleri yeniden yaşamak istemediği için gitmeyeceğini dile getirdi.

Semra’nın yanına kaçtığı Ahmet de canlı yayına geldi. Yeni eşi Erol Bey ise Semra’yı istemediğini ve kendisine yeni bir hayat kurduğunu dile getirdi. Arif Bey, Semra’yı defalarca kez aradığını özellikle de kızı için çok kez çağırdığını belirtti. 15 yaşındaki kızı için yayına katılan Arif Bey, resmen isyan etti. Daha sonrasında yayına Semra’nın görümcesi katıldı. Semra’nın görümcesi anlattıklarını yalanladı. Erol hakkında anlattıkları ardından görümcesi de bildiklerini anlattı.

esra4-011.jpg

Esra Erol’da programının ilerleyen kısımlarında evdeki halılara kadar alarak evden kaçan Salih’in eşi İmral stüdyoya konuk oldu. İmral; “İki güne kadar Salih eve dön diye yalvarıyordu” diyerek isyan etti. Aralarında çıkan tartışma ardından Salih Bey; “Eve dönmeyeceksen halıları ve çift kişilik yatağımı bana ver” sözlerini dile getirdi. Aynı zamanda her iki isim de boşanmak istediklerini dile getirdi. Salih Bey, evden götürdüğü altınları ve oğlunun 10 bin lirasını da geri istedi. İmral Hanım, Salih’in sorumsuzluklarından dolayı evden kaçtığını dile getirdi. Aynı zamanda temizlik hastası bir kadın olmasına rağmen Salih Bey’e bir türlü yaranamadığını dile getirdi.

İmral Hanım, oğlunun olduğu dediği paraları ve altınları da çantasından çıkardı. Çantasından çıkardıklarını stüdyoda yere fırlattı. Stüdyoda yaşanan gelişmeler milyonların resmen hayretler içerisinde kalmalarına neden oldu. Bu hareketi ardından stüdyoyu terk etti.

esra5-006.jpg

Esrao Erol’da canlı yayın esnasında yaşanan gelişmelerden birisi de Vedat ve Tuğçe arasında meydana geldi. İkili arasında meydana gelen son yüzleşmeler ardından Tuğçe Hanım son kararını verdi. Tuğçe Hanım; “Çocuklarımın velayeti bende olsun ama çocuk kocamda kalsın” demişti. Daha sonrasında ise çocuklarının velayetini Vedat’a vereceğini dile getirdi.

esra6-006.jpg

Programın son kısmında ise Elif Hanım ekranlara getirildi. Elif Hanım ve 32 senedir görmediği annesi canlı yayında kavuştu. Birbirlerine sarılarak ağlayan anne ve kız milyonların da oldukça duygusal anlar yaşamalarına neden oldu.

Esra Erol’da (16 Eylül Perşembe) Hangi Konular Gündemde Olacak?

Esra Erol’da programının bugün ekranlara gelen bölümü ardından izleyiciler merak içerisinde yarın ekranlara gelecek bölümü araştırmaya başladı. Programın yarın yayınlanacak olan bölümünde Semra Hanım’ın olayı devam edecek. Aynı zamanda evden kaçan İmral ile Salih de yeniden yayında olacak. Tuğçe ile Vedat’ın anlaşmalı olarak boşanıp boşanmayacakları ise şimdiden merak konusu olmuş durumda.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.