1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Bugün Esra Erol’da Yaşananlar (16 Eylül 2021) Esra Erol’da Arif’in Eski Karısı Semra ve Yanına Kaçtığı Ahmet Hakkında Skandal Gelişme…
Bugün Esra Erol’da Yaşananlar (16 Eylül 2021) Esra Erol’da Arif’in Eski Karısı Semra ve Yanına Kaçtığı Ahmet Hakkında Skandal Gelişme…

Bugün Esra Erol’da Yaşananlar (16 Eylül 2021) Esra Erol’da Arif’in Eski Karısı Semra ve Yanına Kaçtığı Ahmet Hakkında Skandal Gelişme…

ATV ekranlarının sevilen programı Esra Erol’da meydana gelen gelişmeler izleyicileri şaşırtmaya devam ediyor. Programın bugün yayınlanan yeni bölümünde yaşanan gelişmeler de izleyicilerin önemli ölçüde şaşırmalarına neden oldu.

A+A-

esraa1.jpg

Esra Erol’da programının bugün ekranlara gelen yeni bölümünde yaşanan gelişmeler izleyicilerin hayretler içerisinde kalmalarına neden oldu. Programın bugün ekranlara gelen yeni bölümünde karısı evden kaçan İsmail Bey, programa konuk oldu. İsmail Bey’in isyanı ve asıl istediği şey program içerisinde merak edildi. Programın ilerleyen kısımlarında Semra Hanım’a giden teklif izleyicilerin şaşkınlık içerisinde kalmalarına neden oldu. Yapılan sürpriz teklif karşısında Semra Hanım’ın nasıl bir cevap vereceği de izleyiciler tarafından merak içerisinde beklenildi. Aynı zamanda Semra’nın büyük dramı da ekranları karşısında yer alan izleyicilerin oldukça duygusal anlar yaşamalarına neden oldu. Canlı yayında gerçekleşen büyük kavuşma, ekranları karşısında yer alan izleyicilerin de oldukça duygusal anlar yaşamalarına neden oldu. Ahmet Bey ile ilgili olarak meydana gelen şok gelişme de izleyicileri şaşkına çevirdi. Özellikle de köylüsünden gelen itiraf ve Ahmet Bey’in oğlu Erman’ın sarf ettiği sözler duyanların hayretler içerisinde kalmalarına neden oldu. Programın son kısmında ise Salih ile İmral bir kez daha birbirlerine girdi. 24 yılık evlilikleri sona erdi.

Esra Erol’da Bugün (16 Eylül Perşembe) Neler Oldu?

esraa2.jpg

İzleyicileri ATV ekranları başına kilitleyen Esra Erol’da programının bugün yayınlanan bölümünde yaşanan gelişmeler izleyicilerin şaşkınlık içerisinde kalmalarına neden oldu. Programın ilk kısmında ilk konuk İsmail Aydoğdu oldu. Küçük bir kızı olan İsmail Bey hem eşinden boşanmak hem de kızına kavuşmak adına yayına katıldı. 23 yıllık evli olan İsmail Bey, karısı Dürdane’nin hastaneye gideceğini söyleyerek evden kaçtığını dile getirdi. Karısının defalarca kez kendisini aldattığını ancak çok sevdiği için daha önceden defalarca kez affettiğini iddia etti. Aynı zamanda karısının Satul Altundal isimi başka bir adama kaçtığını dile getirdi. Aynı zamanda yengesinin de daha önceden Satul Altundal’ın akrabasına kaçtığını dile getirdi. Bu olay akıllara yufkacı olayını getirdi.

esraa3.jpg

İsmail Bey, canlı yayında isyan etti. Karısı Dürdane’den kızını ve boşanmak istediğini dile getirdi. Aynı zamanda tanımadığı bir adamın yanında 11 yaşındaki kızının yaşamasını istemediğini dile getirdi. İsmail Bey’in kız kardeşi de canlı yayına katıldı. İsmail Bey’in kız kardeşi de onları daha önce defalarca kez uyardığını belirtti. İsmini vermek istemeyen bir izleyici de Satul Bey hakkında bildiklerini aktardı. Samsun’un Kavak Armutlu köyünde Dürdane ile birlikte yaşadıklarını iddia etti.

esraa4.jpg

Esra Erol’da programının ilerleyen kısmında Semra Hanım tekrar gündeme geldi. Havuz temizleyen birisi canlı yayına bağlandı. O kişinin canlı yayına bağlanması ardından neden işten çıkarıldığını sordu. Ahmet Bey ise Arif Bey hakkında Esra Erol ile özel olarak konuşmak istediğini dile getirdi. Arif Bey ise, Ahmet Bey yüzünden evde 15 yaşındaki kızının ağladığını dile getirdi. Ahmet Bey daha sonrasında hanımefendiye tazminat davası açacağını dile getirerek evli olduğu zamanlarda eşine ihanet etmediğini ancak Semra Hanım’ı kabul ettiğini dile getirdi.

Ahmet Bey, Semra Hanım’ın kendisine doğruları anlattığını dile getirdi. Ona sonuna kadar inandığını ve güvendiğin eklemeyi ihmal etmedi. Ahmet Bey’in köylüsü canlı yayına bağlandı. “Ahmet Bey kendisine bakamaz, Semra Hanım’a nasıl bakacak?” sözleri ile yayına damgasını vurdu. Arif Bey’in yeni eşi ise Semra Hanım’a kızı ile birlikte yaşamayı teklif etti. Semra ise Neriman’ın teklifini kabul etmedi.

esraa5.jpg

Semra Hanım canlı yayında 15 yaşındaki kızı ile kavuştu. Arif Bey ise Semra Hanım’a sahipsiz olmadığını dile getirdi. Esra Erol ise bu karar için Semra Hanım’a 24 saat verdi. Yayın esnasında Semra ile kızının ağlayarak sarılma anları milyonların da oldukça duygusal anlar yaşamalarına neden oldu.

esraa6.jpg

Programın ilerleyen kısımlarında İmral Hanım ile Salih Bey canlı yayına katıldı. Programın dün yayınlanan bölümünde yayından sonra ortalık fena halde karıştı. Bu görüntüler de yayınlanan yeni bölümde ekranlarda gösterildi. Salih Bey inatla eşyalarını istedi. İmral Hanım ise vermeyeceğini dile getirdi. İkinin 24 yıllık evliliklerinin sona erdiği açıklandı. Boşandıklarını açıklayan İmral Hanım tüm emeklerinin boşa gittiğini dile getirdi. Eşyaların kimde kaldığı ise merak konusu haline geldi.

Esra Erol’da (17 Eylül Cuma) Hangi Konular Gündemde Olacak?

Esra Erol’da programında yaşanan gelişmeler bugün de izleyicileri ekranları başına kilitledi. ATV ekranlarının sevilen programında bugün yaşanan gelişmeler ardından izleyiciler programın yarın ekranlara gelecek yeni bölümünde hangi gelişmelerin yaşanacağını araştırmaya başladılar. Programın yarın ekranlara gelecek olan bölümünde İsmail Bey ve evden kaçan eşi Dürdane Hanım bir kez daha konu olacak. Aynı zamanda Semra Hanım’ın kararı da yarın ekranlara gelecek olan yeni bölümde açıklanacak.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.