1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Bugün Esra Erol’da Yaşananlar (17 Eylül 2021) Esra Erol’da Evli ve Çocuklu Ahmet’e Kaçan Fatma Canlı Yayında…
Bugün Esra Erol’da Yaşananlar (17 Eylül 2021) Esra Erol’da Evli ve Çocuklu Ahmet’e Kaçan Fatma Canlı Yayında…

Bugün Esra Erol’da Yaşananlar (17 Eylül 2021) Esra Erol’da Evli ve Çocuklu Ahmet’e Kaçan Fatma Canlı Yayında…

İzleyicileri ATV ekranları başına kilitleyen Esra Erol’da programında bugün yaşanan gelişmeler izleyicilerin şaşkınlık içerisinde kalmalarına neden oldu. Bugün yayınlanan programda yaşanan gelişmeler karşısında izleyiciler ne diyeceklerini bilemedi.

A+A-

esra1-008.jpg

Esra Erol’da programının bugün ekranlara gelen yeni bölümünde yaşananlar izleyicilerin şaşkına çevrilmesine neden oldu. Programın bugün yayınlanan yeni bölümünde stüdyoda yer alan ilk konuk Zalike Hanım oldu. 17 yıllık kocasının kendisini aldattığı için programa katıldığını dile getiren Zalike Hanım, kocasının kendisini aldattığı için eşinden boşanmak istediğini dile getirdi. Programın ilerleyen kısmında stüdyoda yer alan diğer isimler ise İsmail Bey ve karısı oldu. Karı kocanın canlı yayında yaptıkları yüzleşmeleri ekranları karşısında yer alan izleyicilerin şaşkınlık içerisinde kalmalarına neden oldu. Dürdane Hanım ile İsmail Bey’in yüzleşmeleri karşısında milyonlar ne diyeceklerini şaşırdı. Esra Erol’da programının bugün ekranlara gelen bölümünde işlenen konulardan birisi de Eda Nur Aygül oldu. 9 yaşından beri annesini arayan Eda Hanım, canlı yayında annesine çağrıda bulundu. Melahat Hanım ise kızını aradı. Ahmet Kaymaz isimli evli ve iki çocuk babası olan kişinin kızını zorla yanında tuttuğunu iddia etti. Bu gelişme izleyicilerin hayretler içerisinde kalmalarına neden oldu. Melahat Hanım’ın kızı Fatma canlı yayına bağlandı. 19 yaşındaki Eda da canlı yayında annesi ile görüşme imkanı buldu.

Esra Erol’da Bugün (17 Eylül Cuma) Neler Oldu?

esra2-007.jpg

ATV ekranlarının sevilen programı Esra Erol’da içerisinde meydana gelen gelişmeler izleyicilerin yeniden hayretler içerisinde kalmalarına neden oldu. Programda ilk olarak eşinden boşanmak isteyen Zalike Hanım’ın feryadı gündem oldu. Kocasının kendisini aldattığı için boşanmak isteyen Zalike Hanım, canlı yayında kocası ile yüzleşti.

esra3-008.jpg

Zalike Hanım, eşi Akif Kürşat Tunç ile canlı yayında yüzleşti. Akif Bey, Zalike Hanım’a boşanma davası açtığını ancak 1,5 yıl boyunca davanın devam ettiğini dile getirdi. Zalike Hanım, eşinin Arzu isimli bir kadınla birlikte yaşadığını iddia etti. Aynı zamanda Akif Bey’in Zalike Hanım’ı psikolojisi bozuk olarak tanıttığını ve Arzu Hanım ile kendisini evli gibi gösterdiğini iddia etti.

esra4-012.jpg

Programın ilerleyen kısımlarında İsmail Bey ile Dürdane Hanım canlı yayında yüzleşti. İkili arasında geçen konuşmalar milyonların da şaşkınlık içerisinde kalmalarına neden oldu. Dürdane Hanım, senelerdir dilenmek zorunda kaldığını ve İsmail Bey’in hem kumarbaz hem de alkolik olduğunu dile getirdi. Satul Bey ile şimdilik arkadaş olduğunu ancak boşanması ardından onunla evleneceğini dile getirdi.

Dürdane Hanım’ın kız kardeşi canlı yayına bağlandı. Yurdagül Hanım Yurdagül Hanım, İsmail Bey’i görmek istemediğini dile getirdi. Kardeşinin kaybolduğunda İsmail Bey’i ona bir şey yaptığından şüphelendiğini de dile getirdi. Aynı zamanda ne olursa olsun Dürdane’nin yanında olacağını da dile getirdi. Dürdane Hanım, Satul’un karısı ölmeseydi başka yere kaçacağını ancak karısı öldüğü için ona kaçtığını dile getirdi. İsmail Bey ise kızından başka hiçbir şey istemediğini dile getirdi.

Esra Erol’da programında kızını arayan Melahat Hanım, kızı ile canlı yayında yüzleşti. Melahat Hanım ise kızı Fatma’nın engelli maaşı için Ahmet ‘in onu evde tuttuğunu iddia etti. Fatma Hanım hamilelik iddialarını ise yalanladı. Esra Erol, Fatma’nın maaşını kimin aldığını sordu. Fatma Hanım, maaşını almasının ardından kayınvalidesine verdiğini ve kendisi için altın aldıklarını iddia etti. Esra Erol ise Fatma ile eşini tanımak istediğini dile getirdi. Fatma Hanım ise kaynanasının izin vermesi halinde programa geleceğini dile getirdi. Fatma’nın kaynanası da canlı yayına bağlandı.

esra5.jpeg

Yayına katılan Eda Hanım, annesine çağrıda bulundu. Tam 10 senedir annesini arayan 19 yaşındaki Eda Hanım, üvey annesiyle yaşadığı zor günleri de anlattı. Üvey annesinin yemek verdiği için kardeşiyle çöpten yemek topladıklarını anlatan eda Hanım, anlattıklarıyla milyonların yüreklerini parçaladı.

esra6-007.jpg

Eda’nın annesi canlı yayında gözyaşlarına boğuldu. Anne ve kızın gözyaşları milyonların yüreklerini parçaladı. Songül Hanım, kızlarıyla daha önceden de görüşmek istediğini ancak izin vermediklerini dile getirdi. Songül Hanım, kızı Eda ile yüz yüze görüşmek istediğini dile getirdi. Eda Hanım ise annesiyle görüşmeyi kabul etti.

Esra Erol’da (20 Eylül Pazartesi) Hangi Konular Gündemde Olacak?

İzleyicileri ATV ekranlarına kilitleyen Esra Erol’da programında yaşanan gelişmeler izleyicileri bugün de şaşkına çevirdi. Yaşanan gelişmeler ardından izleyiciler Pazartesi günü yayınlanacak yeni bölümde neler yaşanacağını araştırmaya başladı. Programın Pazartesi yayınlanacak yeni bölümünde Dürdane Hanım’ın ne yapacağı ekranlara gelecek. Aynı zamanda evden Ahmet ‘in yanına kaçan Fatma Hanım yeniden ekranda olacak. Eda Hanım ise 10 yıl aradan sonra annesi Songül ile yüz yüze gelecek.

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.