1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Bugün Esra Erol’da Yaşananlar (18 Ekim 2021) Esra Erol’da Hasan ve Ayşe Canlı Yayında Birbirine Girdi
Bugün Esra Erol’da Yaşananlar (18 Ekim 2021) Esra Erol’da Hasan ve Ayşe Canlı Yayında Birbirine Girdi

Bugün Esra Erol’da Yaşananlar (18 Ekim 2021) Esra Erol’da Hasan ve Ayşe Canlı Yayında Birbirine Girdi

ATV ekranlarının sevilen programı Esra Erol2da, izleyiciler her yeni bölümü ile ekranlara çekmeye devam ediyor. Merakla takip edilen programın bugün ekranlara gelen yeni bölümünde yaşanan gelişmeler de şaşkına çevirdi.

A+A-

esra1-017.jpg

Hafta içi her gün izleticiler ile ATV ekranlarında buluşan Esra Erol’da programında bugün yaşanan gelişmeler de izleyicilerin şaşkınlık içerisinde kalmalarına neden oldu. Programın bugün ekranlara gelen yeni bölümünde ilk olarak Ali Bey’in dramı ekranlara getirildi. Ali Bey, Zeynep’in kendisini dolandırdığını iddia etti. Kendisiyle evlenen Zeynep’in yaptıklarını canlı yayın esnasında anlattı. Zeynep Hanım’ın Ali Bey’i dolandırıp dolandırmadığı canlı yayında merak konusu haline geldi. Programın ilerleyen kısımlarında Meryem Hanım stüdyoda yer aldı. Kocasının kendisine deli muamelesi yaptığını ve ellerini kollarını bağladığını iddia etti. Meryem Hanım, canlı yayında söylediği iddiaları ile duyanların şaşkınlık içerisinde kalmalarına neden oldu. Aynı zamanda çocuklarına yazdığı mektubu okuyarak gözyaşlarını tutamadı. Esra Erol’da programının ilerleyen kısımlarında ise çaresiz bir annenin feryadı ekranlara getirildi. Kızını zorla yurda verdiklerini iddia eden annenin feryadı izleyicileri hüzne boğdu. Programın son kısmında ise Hasan Bey ile Ayşe Hanım canlı yayında yüzleşti. Karı ve kocanın canlı yayın esnasında birbirlerine girmeleri izleyicileri şaşkınlık içerisinde bıraktı.

Esra Erol’da Bugün (18 Ekim Pazartesi) Neler Oldu?

esra2.jpeg

Yayınlanan her yeni bölümü ile izleyicileri ATV ekranlarında buluşturmaya devam eden Esra Erol’da programı, bugün yayınlanan yeni bölümüyle de izleyicilerin bir kez daha hayretler içerisinde kalmalarına neden oldu. Bugün programın yayınlanan yeni bölümünde ilk olarak Ali Bey stüdyoya konuk oldu. 32 yaşındaki Zeynep Hanım ile evlenen 88 yaşındaki Ali Bey, açıklamaları ile şaşkınlık içerisinde bıraktı. Başına gelmeyen kalmayan Ali Bey, dramını herkesle paylaştı.

Ali Bey; “32 yaşındaki Zeynep ile evlendim, eski kocası ve iki çocuğu da bizimle yaşadı” ifadelerini kullandı. İlk başlarda tüm aileyi sevdiğini dile getiren Ali Bey, ilerleyen zamanlarda Zeynep Hanım’ın eşi Hasan Hamit Bey’in kendisine gelerek yuvasını yıktığını söylediğini dile getirdi. Evini Zeynep’e bıraktığını dile getiren Ali Bey, bu evlilik ile ölene kadar Zeynep’in kendisine bakacağını ve öldükten sonra da mal varlığının ona kalacağı şeklinde anlaşma yaptıklarını dile getirdi. Zeynep Hanım canlı yayına bağlandı. Zeynep Hanım, eşiyle daha önceden boşandıklarını dile getirdi. Kocası ile daha önceden sıkıntılar yaşadığını dile getiren Zeynep Hanım, evlenmeden önce bir plan yapmadıklarını dile getirdi.

esra3-017.jpg

Programın ikinci kısmında Meryem Hanım stüdyoda yer aldı. Kocasının kendisine deli muamelesi yaptığını ve elleri ile kollarını bağladığını iddia etti. Meryem Hanım’ın isyanı duyanların hayretler içerisinde kalmalarına neden oldu. Aynı zamanda çocuklarını zorla kendisinden aldığını iddia etti. Meryem Hanım, anlattıkları ile duyanların şaşkınlık içerisinde kalmalarına neden oldu. Meryem Hanım, psikiyatri kliniğinde tedavi gördüğünü de dile getirdi. Meryem Hanım, canlı yayın esnasında çocuklarına yazdığı mektubu okuyarak gözyaşlarına hakim olamadı. Bu anlar milyonların da gözyaşları içerisinde kalmalarına neden oldu.

Bir annenin isyanı ekranlara getirildi. Kızını yurda verdiklerini dile getiren Pakize Hanım, kızını göremediği için gözyaşlarına hakim olamadı. 5 yaşındaki kızını görmek için yayına katılan Pakize Hanım’ın dramı milyonların da yüreklerini burktu. 1 ay önce çalışmak adına Bolu’ya giden Pakize Hanım, kızını yurttan geri almak adına yayına katıldı.

esra4-020.jpg

Ayşe Hanım ve Hasan Bey’in yüzleşme anları da programa resmen damgasını vurdu. Ayşe Hanım, canlı yayına katıldı. Canlı yayın esnasında karı ve koca resmen birbirlerine girdi. Kocasını terk ederek başka bir adamın yanına kaçan Ayşe Hanım ile Hasan Bey’in yüzleşme anları şaşkına çevirdi. Karı ve koca canlı yayın esnasında birbirlerine girdi.

Esra Erol’da Yarın (19 Ekim Salı) Hangi Konular Gündemde Olacak?

İzleyicileri hafta içi her sabah ATV ekranları başına kilitleyen Esra Erol’da programı, bugün yayınlanan yeni bölümüyle de izleyicilerin şaşkınlık içerisinde kalmalarına neden oldu. Programda bugün yaşanan gelişmelerin ardından izleyiciler büyük bir merak içerisinde yarın hangi konuların ele alınacağını merak etmeye başladı. Esra Erol’da programının yarın ekranlara gelecek olan yeni bölümünde Ali Bey, Meryem Hanım, Hasan Bey ve Pakize Hanım olayları işlenmeye devam edecek.

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.