1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Bugün Esra Erol’da Yaşananlar (27 Eylül 2021) Esra Erol’da Zihinsel Engelli Fatma Gözyaşları İçinde Annesine Sarılıp Gözyaşları İçinde Kaldı…
Bugün Esra Erol’da Yaşananlar (27 Eylül 2021) Esra Erol’da Zihinsel Engelli Fatma Gözyaşları İçinde Annesine Sarılıp Gözyaşları İçinde Kaldı…

Bugün Esra Erol’da Yaşananlar (27 Eylül 2021) Esra Erol’da Zihinsel Engelli Fatma Gözyaşları İçinde Annesine Sarılıp Gözyaşları İçinde Kaldı…

ATV ekranlarının merakla izlenen programı Esra Erol’da da bugün yaşanan gelişmeler izleyicileri şaşkına çevirdi. İlgiyle takip edilen programın bugün ekranlara gelen bölümünde yaşananlar izleyenlerin hayretler içerisinde kalmalarına neden oldu.

A+A-

esra1-011.jpg

Yayınlanan her yeni bölümüyle izleyicileri ATV ekranları başına kilitleyen Esra Erol’da programı bugün ekranlara gelen yeni bölümüyle de şaşkına çevirdi. Programın bugün ekranlara gelen yeni bölümünde 61 yaşındaki Sevgihan Hanım’ın isyanı ekranlara getirildi. 5 kez evlilik yapmış olan Sevgihan Hanım, 5. kocasının kendisini dolandırdığını ve tam 1 milyon lirasını aldığını iddia etti. Programın ilerleyen kısımlarında iki çocuğunu bakkala bırakıp Muharrem’in yanına kaçan Esra canlı yayına bağlandı. Kocasına geri dönmeyeceğini dile getirdi. İlerleyen kısımlarda ise karısını terk ederek yufkacı Zehra’ya kaçan Zeki canlı yayına bağlandı. “Mecburen Zeki’ye kaçtım” iddiaları gündemi çalkaladı. Programın son kısmında ise zihinsel engelli Fatma bir kez daha yayına katıldı. “Ahmet’i bırakmayacağım” sözleri ardından neden bu kadar direttiği merak konusu olmaya devam etti.

Esra Erol’da Bugün (27 Eylül Pazartesi) Neler Oldu?

esra2-010.jpg

Hafta içi her gün izleyicileri ATV ekranları başında buluşturan Esra Erol’da programının bugün yayınlanan bölümde yaşananlar hayrete düşürdü. Programın bugün ekranlara gelen bölümünde yayına ilk olarak Sevgihan Hanım katıldı. 5 kez evlilik yapmak üzere olduğunu dile getiren 2 çocuk annesi Sevgihan Hanım, Turan Siyah isimli eski eşinin kendisini dolandırdığını iddia etti. Tam 1 milyon lirasını kaptırdığını dile getiren Sevgihan Hanım, iddiaları ile gündeme resmen bomba gibi düştü. 4 eşinin de öldüğünü ve sonuncu eşinin de kendisini dolandırdığını dile getirdi.

Sevgihan Hanım, Turan Siyah isimli şahsın 1 milyon liraya yakın parasını aldığını dile getirdi. Parayı çektiğini dile getiren Sevgihan Hanım, evlenmek istediği Turan Siyah’ı bulmak adına yayına katıldı. Turan Siyah’a yayında seslenerek geri dönmesini istedi. Yaşananlar milyonları şaşkınlık içerisinde bıraktı.

esra3.png

Programın ilerleyen kısmında Yıldıray ile Rukiye canlı yayında yüzleşti. İki çocuğunu bakkala bırakarak Muharrem’in yanına kaçan Rukiye Hanım açıklamaları ile duyanların hayretler içerisinde kalmalarına neden oldu. Muharrem ile birlikte canlı yayına katılan Rukiye Hanım, anlaşmalı olarak boşanmak istediğini dile getirdi. Aynı zamanda Rukiye Hanım; “Kocam eve dönmemi istemiyor ama dönmeyeceğim” ifadelerini kullandı. Yıldıray Bey ise bu açıklamalar ardından boşanmak istemediğini dile getirdi. 3 çocuğunu da yar etmek istemediğini dile getiren Yıldıray Bey tazminat davası açacağını belirtti.

Yıldıray Bey, Rukiye’nin sorunlu evlilikleri olduğu açıklamasını yalanladı. Esra Erol aynı zamanda Muharrem Ovalı’ya da seslendi. Rukiye çocukları da almak istediklerini dile getirdi. Ancak kaçarken yanında perişan etmek istemediği için almadığını dile getirdi. Tüm bu gelişmeler ardından Rukiye Hanım; “Muharrem’e kaçtım diye utanacak değilim” ifadelerini kullandı.

esra4-014.jpg

Esra Erol’da programının ilerleyen kısımlarında ekranlara gelen Zezem Hanım yeniden canlı yayına katıldı. Yufkacı Necla’ya kaçan Zeki Bey canlı yayına katılarak Zemzem Hanım ile yüzleşti. Zeki Bey, Nejla Hanım’ın son derecede düzgün birisi olduğunu ve Zemzem ile boşanması ardında onunla evleneceğini dile getirdi. Esra Erol ise bu gelişmeler ardından Zeki Bey’in 22 yıl boyunca aklının nerede olduğunu sordu. Aynı zamanda 22 yıl boyunca çocuğun olmaması ardından 22 yıl aranın ardından bir kadının doğurganlığı ile suçlanamayacağını aktardı. Nejla Hanım canlı yayına katıldı. Olayın sevgi olmadığını dile getiren Nejla Hanım, Zeki ile zorla birlikte olduğunu dile getirdi. “İftira attılar ben de mecburen Zeki ile beraber yaşamaya başladım” ifadelerini kullandı.

esra5-010.jpg

Yayının ilerleyen kısımlarında Fatma bir önceki yayında yaşadıkları için çok pişman olduğunu dile getirdi. Annesine saldırdığı için pişmanlığını dile getiren Fatma annesi ile sarılarak yeniden barıştı. Bu anlar milyonları gözyaşları içinde bıraktı. Melahat Hanım; “Sen yanıma gelirken o zaman yaralarım kapanır” ifadelerini kullandı. Fatma’nın evden kaçtığı günden beri asla yüzünün gülmediğini dile getiren Melahat Hanım, Ahmet’i asla affetmeyeceğini dile getirdi. Fatma ise ne olursa olsun Ahmet’i bırakmayacağını dile getirdi. Fatma, uysal tavrının ise Ahmet’ten kaynaklı olduğunu dile getirdi.

Esra Erol’da (28 Eylül Salı) Hangi Konular Gündemde Olacak?

Esra Erol’da programının bugün yayınlanan bölümünde yaşananlar karşısında izleyiciler yeniden şaşkınlık içerisinde kaldı. Bugün ekranlara gelen bölümde yaşanan gelişmeler ardından yarın hangi konuların gündemde olacağı merak içerisinde beklenmeye başlandı. Esra Erol’da programının yarın yayınlanacak olan yeni bölümünde Sevgihan Hanım, Yıldıray Bey, Zemzem Hanım ve Fatma ekranda yer almaya devam edecek.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.