1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Bugün Esra Erol’da Yaşananlar (6 Eylül 2021) Esra Erol’da O Fotoğrafları Görünce Cinnet Geçiren Göknur Stüdyodan Kovuldu…
Bugün Esra Erol’da Yaşananlar (6 Eylül 2021) Esra Erol’da O Fotoğrafları Görünce Cinnet Geçiren Göknur Stüdyodan Kovuldu…

Bugün Esra Erol’da Yaşananlar (6 Eylül 2021) Esra Erol’da O Fotoğrafları Görünce Cinnet Geçiren Göknur Stüdyodan Kovuldu…

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programında yaşanan gelişmeler izleyicilerin bugün de hayretler içerisinde kalmalarına neden oldu. Programın bugün ekranlara gelen bölümünde özellikle de Göknur hayretler içerisinde bıraktı.

A+A-

esra.jpg

İzleyicileri ATV ekranları başına kilitleyen Esra Erol’da programında yaşanan gelişmeler milyonların hayretler içerisinde kalmalarını sağladı. Programın bu akşam ekranlara gelen yeni bölümde evden kaçan annesini arayan Mustafa programa konuk oldu. Seher’in sırf evden kaçabilmek için yaptığı o hareket hayretler içerisinde bıraktı. Programın bugün ekranlara gelen bölümünde Zafer Bey’in isyanı da şaşkına çevirdi. Eşi Yasemin’i çok sevdiğini dile getiren Zafer, eşiyle barışmak adına programa katıldı. Yayınlanan yeni bölümde Sena’nın barışmak için istedikleri ise şaşkına çevirdi. Talebinin karşılanması durumunda barışacağını dile getirdi. Milyonları hayretler içerisinde bırakan Gamze ise asla eve geri dönmeyeceğini dile getirdi. Bu anlarda ailesi canlı yayında bir kez daha fenalık geçirdi. Esra Erol devreye girerek arkadaşları ile görüşeceğini belirtti Programa esas damgasını vuran konu ise Göknur’un isyanı oldu. İstemediği fotoğraflar ortaya çıkınca stüdyoda resmen cinnet geçirdi.

Esra Erol’da (6 Eylül Pazartesi) Neler Oldu?

Esra Erol’da programının bu akşam ekranlara gelen yeni bölümünde yaşanan gelişmeler karşısında izleyiciler büyük bir şaşkınlık içerisinde kaldı. Programa konuk olan Mustafa’nın hikayesi yürekleri param parça etti. Annesi evden kaçan Mustafa, annesini bulmak adına Esra Erol’a başvurdu. Mustafa, annesinin küçük kız kardeşini de yanına alarak evden kaçtığını belirtti.

esra2-004.jpg

Annesinin yanında götürdüğü 9 yaşındaki kız kardeşini almak isteyen Mustafa, yayın esnasında yaptığı iddiaları ile duyanların hayretler içerisinde kalmalarına neden oldu. Annesinin kendilerine verdiği kek ve meyve suyunda uyku ilacı olduğunu iddia etti. Canlı yayına bağlanan Seher Hanım bu iddiaları kabul etti. Mektup bırakarak evi terk eden Seher Hanım’ın çocuklarını umursamadan arkasında bırakması karşısında milyonlar ne diyeceklerini bilemediler.

esra3-001.jpeg

Programa damgasını vuran konulardan birisi de eşini aldatan ve geri barışmak isteyen Zafer Bey oldu. Eşinin mesajlarını çıktı alarak koltuğun üzerine bırakması ve evi terk etmesi ardından çok üzülen Zafer Bey, soluğu Esra Erol’da programında aldı. Esra Erol’da programında sesini duyurmak isteyen Zafer Bey, eşinin geri dönmesini istediğini dile getirdi.

esra4-008.jpg

Esra Erol’da programına eşinin kendisini aradığını ve ondan boşanmak istediğini belirterek katılan Sena Hanım, kararını açıkladı. Karar vermeden önce barışmak için şartının olduğunu dile getiren Sena Hanım, eşine sunduğu şart ile milyonların hayretler içerisinde kalmalarına neden oldu. Sena Hanım, eşine İstanbul’da yaşamak istediğini dile getirdi. Sena Hanım, eşi Mustafa Bey’in İstanbul’da ev tutmasını istediğini dile getirdi. Mustafa Bey ise Sena Hanım’ın bu teklifini kabul etti.

esra5-002.jpg

Esra Erol’da programa damgasını vuran Gamze tekrar canlı yayına katıldı. Kararını açıklayan Gamze, eve tekrar dönmek istemediğinin altını çizdi. 20 yaşındaki Gamze ile ailesi stüdyoda canlı yayın esnasında kavgaya tutuştu. Bu anlarda araya giren isim ise programın sunucu Esra Erol oldu. Esra Erol, Gamze’nin arkadaşları ile görüntülü konuşmak istediğini dile getirerek Gamze’den bunun sözünü aldı.

Programa en çok damgasını vuran konu ise İsa Bey ve eşi Göknur Hanım oldu. Göknur Hanım’ın istemediği fotoğrafları ortaya çıktı. Bu anlarda Göknur resme sinir krizleri geçirerek stüdyoda bir anda bağırmaya başladı. Çığlıklar içerisinde bağırmaya başlayan Göknur karşısında Esra Erol da ne yapacağını bilemedi. Bunun üzerine de arka tarafa alınmasını talep etti.

esra6-002.jpg

Göknur, arkada bağrışları ardından yeniden stüdyoya girdi. Burada bağırmaya devam etmesi ardından Esra Erol da kendisine hakim olamadı. Esra Erol bu konu hakkında Göknur’a; “Çocukları kendinle sürükleyemezsin” cevabını verdi. Göknur ise buna kimsenin karışmayacağını dile getirdi. Öte yandan merakla beklenen DNA testi sonucu da bu gelişme ardından ertelenmek zorunda kaldı.

Esra Erol’da (7 Eylül Salı) Hangi Konular Gündemde Olacak?

 İzleyicileri ekranları başına kilitleyen Esra Erol’da programı bugün ekranlara gelen yeni bölümüyle de hayretler içerisinde bıraktı. Bugün meydana gelen gelişmelerin ardından yarın hangi konuların gündemde olacağı merak edilmeye başlandı. Esra Erol’da programında yarın evden kaçan Seher, ve İsa ile Göknur arasındaki DNA test sonucu gündemdeki yerini korumaya devam edecek.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.