1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Bugün Esra Erol’da Yaşananlar (8 Eylül 2021) Esra Erol’da Ailesi Tarafından Öldüresiye Şiddet Gören Zülalnur Canlı Yayında…
Bugün Esra Erol’da Yaşananlar (8 Eylül 2021) Esra Erol’da Ailesi Tarafından Öldüresiye Şiddet Gören Zülalnur Canlı Yayında…

Bugün Esra Erol’da Yaşananlar (8 Eylül 2021) Esra Erol’da Ailesi Tarafından Öldüresiye Şiddet Gören Zülalnur Canlı Yayında…

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programı içerisinde yaşanan gelişmeler izleyicileri hayretler içerisinde bırakmaya devam ediyor. Programın bugün ekranlara gelen yeni bölümü de izleyicileri oldukça şaşırtmayı başarmış durumda.

A+A-

esra1-005.jpg

Esra Erol’da programı içerisinde bugün yaşanan gelişmeler ekranları karşısında yer alan izleyicilerin ve stüdyoda yer alan konukların bir kez daha şaşkına dönmelerine neden oldu. Bugün ekranlara gelen program içerisinde aylar sonra büyük yüzleşme gerçekleştirildi 19 yaşındaki kızları Zülalnur’un zorla kuzeni tarafından tutulduğunu öne sürerek yayına katılan Ferdane ve Cumali hayretler içerisinde bıraktı. Kızlarını tuzağa düşürdüğünü iddia eden Cumali ve Ferdane, açıklamaları ile gündeme resmen bomba gibi düştü. Öte yandan yayına katılan Sevgi Hanım, Mert Bahadır hakkında iddiaları ile şaşkına çevirdi. Program esnasında Elif Çalık’ın ailesi ve Sinan Öksüz’ün ailesi canlı yayında yüzleşti. Son kısımda ise Zafer Bey ve eşi Yasemin Hanım stüdyoda yüzleşti.

Esra Erol’da Bugün (8 Eylül Çarşamba) Neler Oldu?

esra2-001.png

İzleyicileri ATV ekranları başına kilitleyen Esra Erol’da programı bugün ekranlara gelen yeni bölümüyle bir kez daha gündeme damgasını vurdu. Programın bugün yayınlanan yeni bölümünde Cumali Bey ve eşi Ferdane Hanım stüdyoya konuk oldu. Güvenerek evlerine aldıkları kuzenlerinin zorla kızlarını ellerinde tuttuklarını iddia ettiler. Program içerisinde geçen iddialar karşısında duyanlar ne diyeceklerini bilemediler.

esra3-005.jpg

Ferdane Hanım, kızı Zülalnur’un kuzeni tarafından zorla elinde tutulduğunu iddia etti. Sevgilisi Ateşoğlu ile birlikte Zülalnur’u ellerinde tuttuğunu ifade eden Ferdane Hanım, aynı zamanda Ateşoğlu’nun kızlarını vaatler ile kandırdığını iddia etti. Ferdane Hanım’ın teyzesinin kızı olan Ayşe Hanım, kendisine yönelik ortaya atılan iddialar karşısında resmen sinir krizleri geçirdi. Canlı yayına bağlanarak inanılmaz iddialar ortaya attı.

Canlı yayına katılan Ayşe Hanım, çiftin kızlarını darp ederek evden attıklarını ve Zülalnur’a kendisinin sahip çıktığını dile getirdi. Acilden alarak kendi yanına getirdiği kızın aynı zamanda raporları olduğunu da dile getirdi. Teyzesi olarak kendi yanına emanet ettiklerini dile getirdi. Zülal’e çok baskı yaptıklarını öne sürerek bunun nedenini anlamadığını dile getirdi. Bu gelişmelerin ardından Zülalnur da canlı yayına bağlandı. Zülalnur, Ateşoğlu’nun bu olaylar ile hiçbir ilgisinin olmadığını dile getirdi. Öte yandan ailesinin de kendisine iftira attıklarını ve bunu yapmaya devam ettiklerini belirtti.

Esra Erol canlı yayına katılan Zülalnur, ailesinin akrabalarla bir olarak kendisini ciddi şekilde darp ettiklerini dile getirdi. 4 işinin kendisinin boğazını sararak duvara yapıştırdıklarını ve yere yatırarak tekme tokat daldıklarını dile getirdi. Zülalnur Çetin’in bu itirafları ardından milyonlar resmen şaşkınlık içerisinde kaldı.  Zülalnur ise hala kendisine iftira attıklarını iddia etti.

İsmini vermek istemeyen bir izleyici canlı yayına bağlandı. Canlı yayın esnasında Ateşoğlu hakkında ortaya attığı iddialar duyanların hayretler içerisinde kalmalarına neden oldu. Yayına katılan izleyici de Ferdane Hanım ve Cumali Bey’i çok iyi anladıklarını dile getirdi. Yayına katılan izleyicinin Ateşoğlu’nun genç kızları kandırdığı yönündeki iddiaları duyanların hayretler içerisinde kalmalarına neden oldu.

esra4.png

Esra Erol’da programında işlenen konulardan birisi de Sevgi Hanım’ın isyanı oldu. Mert Bahadır’ın iki çocuğunu da alarak ortadan kaybolduğunu dile getirdi. İddialar ardından Mert Bahadır canlı yayına bağlandı. Çocukların biyolojik babası olmadığını iddia eden Sevgi Hanım’ın iddiaları ardından Mert Bahadır, Sevgi Hanım’ın anlattığı her şeyin yalan olduğunu iddia etti. Aynı zamanda resmi evraklarda ispatlı olduğunu öne sürdü. Mert Bahadır; “Sevgi benim eski sevgilim.. İki çocuk da benden” açıklamasını dile getirdi. Sevgi Hanım, Mert Bahadır’ın kendisini sattığını ve çocukların başkasından olduğunu iddia etti. Bu iddialar karşısında sinir krizi geçiren Mert Bahadır, açıklamaları ile şaşkına çevirdi.

esra5-003.jpg

Esra Erol canlı yayın esnasında kızı Elif’in kaçırıldığını iddia eden ailesi gözyaşlarına hakim olamadı. Bu olaylar ardından Sinan’ın ailesi canlı yayına katıldı. Sinan’ın ailesi Sinan ve Elif’in nerede olduklarını bilmediğini dile getirdi. Sinan’ın kardeşi ise şoke edici bir iddiada bulundu. Kızına şantaj fotoğrafları çekildiğini ve kızının bu fotoğraflar nedeniyle evden kaçtığını öne sürdü. Yaşanan gelişmeler hayretler içerisinde bıraktı.

esra8.jpg

Canlı yayın esnasında Zafer Bey ile eşi Yasemin Hanım canlı yayında yüzleşti. Zafer Bey’in kayınvalidesi de canlı yayına katıldı. Ortaya atılan iddialar ve tartışmalar karşısında milyonlar ne diyeceklerini bilemediler. Zafer Bey, susup söylemediği şeyler olduğunu dile getirdi. Öte yandan hala barışmak isteyen Zafer Bey, çabalarına devam edecek.

Esra Erol’da (9 Eylül Perşembe) Hangi Konular Gündemde Olacak?

Esra Erol’da programı izleyicileri meraklandırmaya devam ederken programın bugün ekranlara gelen yeni bölümü bir kez daha hayretler içerisinde bıraktı. Programın bugün yayınlanan bölümünde yaşanan gelişmelerin ardından yarın hangi konuların işleneceği merak konusu haline geldi. Esra Erol’da programın yarın ekranlara gelecek olan bölümünde kayıp Elif Çalık, Zülanur Çetin, Zafer Bey, ve Sevgi Hanım’ın konuları devam edecek.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.