1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Bugün Esra Erol’da Yaşananlar (9 Eylül 2021) Esra Erol’da Zafer’in Eşi Yasemin Son Kararını Açıkladı…
Bugün Esra Erol’da Yaşananlar (9 Eylül 2021) Esra Erol’da Zafer’in Eşi Yasemin Son Kararını Açıkladı…

Bugün Esra Erol’da Yaşananlar (9 Eylül 2021) Esra Erol’da Zafer’in Eşi Yasemin Son Kararını Açıkladı…

İzleyicileri ATV ekranları başına kilitleyen Esra Erol’da programında bu gün yaşananlar bir kez daha gündem oldu. Programda meydana gelen gelişmeler karşısında izleyiciler şaşkınlıktan artık ne diyeceklerini bilemedi.

A+A-

esra1-006.jpg

Esra Erol’un sunuculuğunu üstlendiği Esra Erol’da programında meydana gelen gelişmeler bir kez daha şaşkına çevirdi. Programın bu gün ekranlara gelen yeni bölümünde yayına ilk olarak katılan isim Vedat Bey oldu, 2 yaşındaki oğlunu ve 1 yaşındaki kızını annesine bırakarak evden kaçan Tuğçe Hanım karşısında Vedat Bey’in isyanları milyonları derinden etkiledi. Programın ilerleyen süreçlerinde evlerinden kaçan Elif Çalık ile Sinan Öksüz’ün aileleri stüdyoya konuk oldu. İki ailenin stüdyo esnasında tartışmaları da programa resmen damgasını vurdu. Esra Erol’da programının ilerleyen kısımlarında ise büyük yüzleşme meydana geldi. Ferdane ve Cumali Bey’in kızları Zülalnur ile yanına gittiği Ayşe Hanım canlı yayına bağlandı. Bu yüzleşme anında pek çok konuşma sansürlenmek zorunda kaldı. Yayının son kısmında ise merak edilen o gelişme meydana geldi. Zafer Bey’in barışmak istediği eşi Yasemin Hanım bir kez daha stüdyoya geldi. Zafer’in açıklamaları ardından barışıp barışmamak konusunda son kararını milyonların önünde açıkladı. Bu açıklamaları ile resmen şaşkına çevirdi.

 

Esra Erol’da Bugün (9 Eylül Perşembe) Neler Oldu?

esra3-006.jpg

Esra Erol’un programında yaşanan gelişmeler bu gün de izleyicilerin hayretler içerisinde kalmalarına neden oldu. Yayına ilk olarak Vedat Bey katıldı. Eşi Tuğçe Hanım’ın sosyal medyadan tanıştığı ve kendisinden tam 30 yaş büyük bir adamın yanına kaçtığını dile getirdi. Öte yandan Tuğçe Hanım’ın görüntüleri de herkesin gözleri önünde paylaşıldı.

Vedat Bey, eşinin çocuklarını da alarak evden kaçtığını dile getirdi. Daha sonrasında ise Tuğçe Hanım’ın iki küçük çocuğunu da baba evinde bırakarak sosyal medyadan tanıştığı adamın yanına kaçtığını dile getirdi. Bu iddialar ardından Tuğçe Hanım’a ulaşıldı. Yayına bağlanan Tuğçe Hanım, açıklamalarıyla bir kez daha milyonların hayretler içerisinde kalmalarına neden oldu. Yanına kaçtığı adamla imam nikahlı olduklarını dile getirdi.

esra2-005.jpg

Tuğçe ile Vedat arasında yaşanan gelişmeler milyonların hayretler içerisinde kalmalarına neden oldu. Tuğçe Hanım’ın canlı yayın esnasında yapığı o itiraf ise duyanları bir kez daha şaşkına çevirdi. Program esnasında kendisinin hamile olduğunu ve bu yüzden evden kaçmak zorunda olduğunu dile getirdi. Öte yandan hamile olduğu çocuğun babasının Vedat Bey ya da yanına kaçtığı adam olmadığını da belirtti. Aynı zamanda annesine çocuklarını Vedat’a vermek yerine çocuk esirgeme kurumuna vermesini istediğini de belirtti. Bu açıklamaları milyonları hayretler içerisinde bıraktı.

esra4-009.jpg

Esra Erol’da programı içerisinde şaşkına çeviren olaylardan birisi de yayına katılan Elif Çalık’ın ve Sinan Öksüz’ün aileleri oldu. Daha önceden Sinan’ın ailesinin Elif’in ailesine giderek onları evlilik için ikna etmeye çalıştıkları ortaya çıktı. Elif Çalık’ın 17 yaşında olması nedeniyle Sinan’ın ailesinin ikisini sakladıkları düşünüldü. Elif Çalık’ın ailesi oldukça endişeli olurken Sinan’ın ailesinin sakin tavırları da dikkatlerden kaçmadı.

esra5-004.jpg

Elif Çalık ile Sinan Öksüz’ün ortadan kaybolmaları ardından çaresiz kalarak Esra Erol’a katılan aile, kızlarını bulmadan hiçbir yere ayrılmayacaklarını dile getirdi. Öte yandan Elif Çalık’ın babası, ikisine de çağrıda bulundu. Kızları ile konuşmalarının ardından kızlarının okulunu bitirmesi ve Sinan’ın askerliğini yapması ardından evlenmelerine izin vereceklerini dile getirdi. Bu olay ardından Elif ve Sinan’ın ortaya çıkıp çıkmayacakları merak konusu haline geldi.

esra6-004.jpg

Esra Erol’da programı içerisinde büyük yüzleşme gerçekleşti. Anne baba ve kızları Zülalnur, canlı yayın esnasında yüzleşti. Zülalnur, ısrarla şiddet gördüğünü dile getirerek eve dönmeyeceğini belirtti. Öte yandan anne ve babasıyla konuşmak istememesi de dikkatlerden kaçmadı. Ailesinin sürekli olarak kendisine iftira attıklarını dile getirdi. Aynı zamanda babasının küçükken kendisini taciz ettiğini iddia etti.

Yaşanan gelişmeler ardından Zülalnur’un ablası canlı yayına bağlandı. Canlı yayın esnasında kardeşinin çok değiştiğini ve yalan söylediğini dile getirdi. Abla ve kardeş arasında meydana gelen gelişmeler de izleyicilerin hayretler içerisinde kalmalarına neden oldu.

esra7-002.jpg

Programın son kısmında ise Zafer Bey ile eşi Yasemin Hanım stüdyoya konuk oldu. Herkesin beklediği o kararı açıklayan isim Yasemin Hanım oldu, Eşi Zafer Bey’in kendisiyle barışmak isteyerek yayına katılması ardından son kararının boşanmak yönünde olduğunu açıkladı. İkili arasında gerilim artsa da son karar verildi. Anlaşmalı olarak boşanma yoluna gidildi.

Esra Erol’da (10 Eylül Cuma) Hangi Konular Gündemde Olacak?

Esra Erol’da programının bugün ekranlara gelen bölümü ardından yarın yayınlanacak bölümde neler yaşanacağı da merak edildi. Programın yarın ekranlara gelecek yeni bölümünde Vedat’ın eşi Tuğçe stüdyoya konuk olacak. Elif ve Sinan’ın nerede oldukları araştırılmaya devam edecek. Aynı zamanda Ateşoğlu’nun da yayına katılması bekleniyor.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.