1. HABERLER

  2. SON DAKİKA

  3. Bugün Müge Anlı’da Yaşananlar (1 Temmuz 2021) Müge Anlı’da Büyükşen Çifti Cinayeti
Bugün Müge Anlı’da Yaşananlar (1 Temmuz 2021) Müge Anlı’da Büyükşen Çifti Cinayeti

Bugün Müge Anlı’da Yaşananlar (1 Temmuz 2021) Müge Anlı’da Büyükşen Çifti Cinayeti

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı izleyicileri ATV ekranlarına kilitlemeye devam ediyor. Programda 3 yıl önce işlenen Büyükşen cinayeti gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Programın bugün yayınlanan yeni bölümünde yaşanan gelişmeler şoke etti.

A+A-

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yaşanan gelişmeler izleyicilerin pür dikkat ekranları başına kilitlenmelerine neden oldu. Programın bugün yayınlanan yeni bölümünde de Büyükşen çifti cinayeti ele alındı. Bugün ekranlara gelen bölümde Osman Bey bildiklerini anlattı ve evini gösterdi. Osman Büyükdoğrucan tarafından anlatılanlar program içerisinde değerlendirildi. Yaşanan gelişmeler izleyicilerin resmen ekranları başına kilitlenmelerine neden oldu. Öte yandan Osman Bey’in ilk verdiği ifadede balkonda oturduğunu söylediği ancak yapılan röportajda da evinin içinde oturduğunu belirttiği hatırlatıldı. Yaşanan gelişmeler izleyiciler tarafından büyük bir dikkatle takip edildi.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Bugün (1 Temmuz Perşembe) Neler Oldu?

Müge Anlı’da bugün yaşanan gelişmeler de izleyicilerin pür dikkat programa kilitlenmelerine neden oldu. Osman Bey, o akşam hiçbir şey görmediğini ve duymadığını iddia etti. Olayın gerçekleştirildiği gün sadece ambulans ışıklarını gördüğünde dışarıya çıktığını belirtti. Sadece kendisine gelen telefonla konuşurken gördüğünü belirtti. Sadece bildiklerinin bunlar olduğunu ve rahmetliler ile oğulları Uğur Büyükşen’in aralarının bozuk olduğunu dile getirdi. Osman Bey, bildiklerini susmadığını ve bilse her türlü söyleyeceğini dile getirdi. Osman Bey de her şeyi bilen kişinin Büşra Büyükşen olduğunu ancak Büşra’nın kesinlikle sustuğunu bildiğini dile getirdi. Müge Anlı da Osman Bey’e katıldığını; Uğur, Büşra ve Betül’ün bildiklerini anlatmaları gerektiğini belirtti.

Müge Anlı canlı yayına Büyükşen çiftinin komşuları Osman Bey de Konya’dan canlı yayına katıldı. Program içerisinde bugün de Büşra Hanım’ın konuşması adına program içerisindeki herkes Büşra ile konuştu. Ancak Büşra Hanım bildiği her şeyi anlattığı yönündeki iddiasını korumaya devam etti. Öte yandan Büyükşen çifti komşuları olan Osman Bey’in de evinin Büyükşen çifti ev ile arasındaki mesafe gösterildi. Aynı zamanda Büşra’nın nereden atladığı da canlı yayında gösterildi. Osman Bey de neden Rahim Beylerin evlerine doğru gittiğini sordu. Büşra Hanım da bu soru karşısına korktuğunu ve telefon almak adına oraya doğru gittiğini dile getirdi. Osman Bey de neden kendisine doğru gelmediği sorusunu sordu.

Müge Anlı ile Tatlı Set programının bugünkü konusu da yine Büyükşen çifti cinayeti olmuştu. Büşra Büyükşen’in annesinin öldüğünü görmediği yönündeki söylemleri de program içerisinde tepkileri üzerine çekmesine neden oldu. Müge Anlı da Büşra Hanım’ın bu davranışlarına bir anlam veremediğini bir kez daha dile getirdi. Büşra Hanım, annesinin katile bağırdığını ve kendisinin de yalvardığını dile getirdi. Büşra Hanım’a aynı zamanda katil geldiği zaman aklına neden Yılmaz’ın geldiği de soruldu. Müge Anlı ise Büşra Hanım’ın anlattıklarının hayatın doğal akışına uymadığını dile getirdi. Büşra Hanım’ın çelişkili ifadeleri bugün de programa damgasını vurdu. Programın canlı yayınında olay anı canlandırıldı. Katilin geldiği an Büşra Hanım da elindeki çay bardağını katilin üzerine fırlattığını dile getirdi.

Müge Anlı canlı yayın esnasına bugün olayın yaşandığı ev canlı yayında izleyiciler ile paylaşıldı. Aynı zamanda içeride bir arbede olduğu ve içeriye girildiği zaman bunun net bir şekilde anlaşıldığı dile getirildi. Olay gününde anne ve babasının ölmelerine tanık olan Büşra Büyükşen’in katili gizlediği pek çok kişi tarafından düşünülmeye devam ediliyor. Bugün ekranlara getirilen yayında da Büşra Hanım’ın anlattıklarına kimse inanmadı. Özellikle de Büşra’nın atladığı camın sinekliğinin kenara konulması ve düzenli bir şekilde çıkılması dikkatleri üzerine çekti. Programda Müge Anlı sinekliğin nasıl zor açıldığını canlandırdı. Bu olaylar karşısında Büşra Hanım’ın bildiklerini gizlediği bir kez daha düşünüldü.

Müge Anlı ile Tatlı Sert 2 Temmuz Hangi Konular Gündemde Olacak?

Müge Anlı canlı yayın esnasında bugün de Büyükşen cinayeti çözülemedi. Milyonlar Büşra’nın bildiklerini anlatmadığına dair şüphelenmeye devam etti. Programın sonunda Büşra’nın bildiklerini anlatmamasına karşı Müge anlı da resmen sinir krizi geçirdi. Programın yarın yayınlanacak olan sezon finali bölümünde cinayetin çözülüp çözülmeyeceği izleyiciler tarafından büyük bir merak içerisinde bekleniyor.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.