1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Bugün Müge Anlı’da Yaşananlar (15 Eylül 2021) Müge Anlı’da Cinayet Şüphelisi Kubilay ve Babası Canlı Yayında…
Bugün Müge Anlı’da Yaşananlar (15 Eylül 2021) Müge Anlı’da Cinayet Şüphelisi Kubilay ve Babası Canlı Yayında…

Bugün Müge Anlı’da Yaşananlar (15 Eylül 2021) Müge Anlı’da Cinayet Şüphelisi Kubilay ve Babası Canlı Yayında…

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının bu sabah ekranlara gelen yeni bölümünde yaşanan gelişmeler izleyicileri şaşkına çevirdi. Programın bu sabah yayınlanan yeni bölümü derin bir etki bıraktı.

A+A-

mige1.jpg

İzleyicileri hafta içi her sabah ATV ekranlarına kilitleyen Müge Anlı ile Tatlı Sert programının bu sabah ekranlara gelen yeni bölümünde 33 yıl önce evlatlık olarak verilen Vedat Bey, Almanya’dan katılarak ailesini bulmak istedi. Bir Müslüman olarak doğarak Hıristiyan olarak yetiştirilen Vedat Bey, program içerisinde gerçek kimliğini bulmak istedi. Yeniden kendi ismine dönen Vedat Bey’in anlattıkları milyonları hayretler içerisinde bıraktı. Programın ilerleyen kısımlarında ise Özkan çifti cinayeti bir kez daha ekranlara getirildi. Bu sabah ekranlara gelen yeni bölümde cinayetin baş şüphelisi olan Kubilay Bey ve babası canlı yayına katıldı. Canlı yayın esnasında anlattıkları duyanların bir kez daha hayretler içerisinde kalmalarına neden oldu. Aynı zamanda cinayet günü neler yaşandığı bir kez daha program içerisinde konu oldu. Sobanın yanık ve banyonun ıslak olup olmadığı konuları gündeme geldi. Özkan çifti katillerinin kim olduğu program içerisinde bir kez daha derin bir şekilde araştırıldı.

mige2.jpg

Müge Anlı ile Tatlı Sert Bugün (15 Eylül Çarşamba) Neler Oldu?

Müge Anlı’nın programında bu sabah yaşanan gelişmeler izleyicilerin bir kez daha şaşkınlık içerisinde kalmalarına neden oldu. Müge Anlı, ilk olarak programa katılmak isteyen yeni bir isimden bahsetti. 33 yıl önce Alman bir aileye evlatlık olarak verilen Vedat Bey’in Alman bir vatandaş gibi yetiştirildiği Müslüman olarak doğduğu ancak Hıristiyan olarak büyütüldüğü aktarıldı. Gerçek ailesini ve kimliğini bulmak isteyen Vedat Bey’in, kendisini evlatlık alan ailesinin verdiği ismi bırakarak Vedat ismine döndüğü de Müge Anlı tarafından paylaşıldı. Müge Anlı, Vedat Bey’in programa gelerek gerçek ailesini arayacağını dile getirdi.

mige3.jpg

Programın bu sabah ekranlara gelen yeni bölümünde Özkan çifti cinayetinde şüpheli olan isim Kubilay Bey ve babası canlı yayına katıldı. Muhittin Bey canlı yayın esnasında kendisine sorulan soruları yanıtladı. Muhittin Bey, cinayet gününde neler yaşandığını bir kez daha anlattı. Müge Anlı, jandarmanın eve geldiğinde sobanın yanık ve banyonun ıslak olup olmadığını sordu. Muhittin Bey ise o gün Kubilay’ın akşam 5-6 gibi duş aldığını sonradan da kızının evine yemeğe gittiğini dile getirdi. Kızından gelmeleri ardından eve çıkarak sobayı yaktıklarını ve biraz oturmaları ardından Kubilay’ın uyumaya gittiğini belirtti. Sabah kapısının çalındığı ve eski muhtar ile jandarmanın evine geldiklerini belirtti.

mige4.jpg

Kubilay’ın babası Muhittin Bey, eve gelenler ardından Kubilay’ı uyandırdığını söyledi. Banyonun ıslak olması konusunda kış vakti banyonun zaten kurumadığını dile getirdi. Sobanın içerisinde ise biraz kor olduğunu belirtti. O esnada masanın üzerinde bulunan odunlardan birisini sobanın içine attığını belirtti. Evin biraz ısınmasını sağlamak adına sobaya attığı odunun tutanağa eklendiğini dile getirdi. O dönemki muhtar azası da canlı yayına bağlandı. Hüseyin Canıtez, o gece Kubilay ve babasının ev halinde olduklarını belirtti. Aynı zamanda Şenay Özkan’ın kuzeni de verdiği röportajda Kubilay Bey ve babasının cenazede bile oldukça soğuk kanlı olduklarını dile getirdi.

mige6.jpg

Müge Anlı canlı yayın esnasında Özkan Çiftinin kızı olay yerinin krokisi üzerinden olay gecesi hakkındaki düşüncelerini aktardı. O gece neler olabileceği Müge Anlı ile birlikte tartışıldı. Yine hiçbir kameraya takılan kimsenin olmadığı dile getirildi. Özkan çiftinin kızları aynı zamanda 50 tane şüpheli olduğunu dile getirdi. Daha sonra şüpheli sayısının giderek azaldığını belirtti. Öte yandan Kubilay Bey ve babası Özkan çiftinin tehdit edildiklerini iddia ettiler. Ancak kendilerine bir şey demediklerini belirttiler.

Müge Anlı ile Tatlı Sert (16 Eylül Perşembe) Hangi Konular Gündemde Olacak?

Müge Anlı’da bu sabah yaşanan gelişmeler ardından izleyiciler büyük bir merak içerisinde programın yarın ekranlara gelecek olan bölümünde neler yaşanacağı merak haline geldi. Programın yarın sabah ekranlara gelecek olan yeni bölümünde de Özkan çifti cinayeti bir kez daha incelenmeye devam edecek. Aynı zamanda Almanya’dan gelen Vedat Bey, ailesini bulmak adına stüdyoda yer alacak.

mige5.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.