1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Bugün Müge Anlı’da Yaşananlar (22 Haziran 2021) Müge Anlı’da Büyükşen Çifti Cinayeti
Bugün Müge Anlı’da Yaşananlar (22 Haziran 2021) Müge Anlı’da Büyükşen Çifti Cinayeti

Bugün Müge Anlı’da Yaşananlar (22 Haziran 2021) Müge Anlı’da Büyükşen Çifti Cinayeti

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Hafta içi her sabah saat 10:00’da ATV ekranlarında yayınlanan programda bugün yaşananlar izleyicilerin hayretler içerisinde kalmalarına neden oldu.

A+A-

ATV ekranlarının sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert bugün de ekranlara geldi. Canlı yayın esnasında yaşanan gelişmeler karşısında izleyiciler resmen şaşkınlık içerisinde kaldı. Programın bu sabah (22 Haziran Salı) yayınlanan canlı yayın bölümüne Büyükşen çifti cinayeti damga vurdu. 3 yıl önce meydana gelen cinayetin sır perdeleri araştırıldı. İzleyiciler pür dikkat, Büşra Büyükşen’in sözlerini dinledi. Büyükşen çiftinin kızları olan Büşra Büyükşen’in cinayeti kimin işlediğini saklayıp saklamadığı araştırılıyor. Bu konuda meydana gelen gelişmeler karşısında izleyiciler de resmen ne diyeceklerini bilemediler. Program izleyicileri Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bu sabah yaşanan gelişmeleri merak ediyor.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Bugün (22 Haziran Salı) Neler Oldu?

Ekranların sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayın içerisinde yaşananlar izleyicilerin pür dikkat ekranları başında yer almalarına neden oldu. Canlı yayın içerisinde özellikle de Büşra Büyükşen’in sakinliği karşısında izleyiciler hayretler içerisinde kaldı. Pek çok kişi Büyükşen çiftinin kızları olan Büşra Büyükşen’in cinayeti işleyen kişiyi gizlediklerini düşündü. Bu gelişmeler ardından Müge anlı da artık Büşra Büyükşen’e inanmadığını dile getirdi. Yanan bu gelişmeler karşısında izleyiciler resmen şaşkınlık krizi içerisine girdi.

Yıllar önce gerçekleşen Büyükşen çifti cinayeti yeniden gündeme geldi. Konu hakkında Müge anlı, 3 yıl öncesinde Büşra Büyükşen ile yüz yüze geldiklerini ve cinayetin hemen sonrasında bile son derecede sakin olduğunu dile getirdi. 3 yıl önce çiftin büyük kızları ve doktor oğulları da programa katılmıştı. Üç yıl önce yaşanan gelişmelerde özellikle de Müge Anlı’nın büyük kızlarına söylediği “Senin kocanın evi yok ki” sözü büyük bir yankıya neden olmuştu. Çiftin cinayetlerinin sır perdesi yıllar öncesinden aralanamamıştı. Ancak cinayet yeniden ekranlara getirildi. Çifti kimin öldürdüğü konusu araştırılmaya devam ediyor.

Müge Anlı canlı yayın içerisinde yaşananlar karşısında izleyiciler bir kez daha şaşkınlık içerisinde kaldı. Kan donduran Büyükşen cinayeti hakkında gerçekler araştırılmaya başlandı. Dün sabah yayınlanan bölüm ardından bu sabah yayınlanan bölümde de Büyükşen cinayeti gündemdeki yerini korudu. Bu sabah yayınlanan yeni bölümde Büşra Büyükşen, o dönemler psikolojisinin çok yerinde olmadığını ve yoğun bir şekilde baskı altında olduğunu dile getirdi. Aynı zamanda cinayet anında kar maskeli olan kişinin de abisinin olabileceğini dile getirdi. Canlı yayına ölen kadının akrabalarından birisi de bağlandı. Yayında Büşra’ya yönelttiği sorular karşısında Büşra’nın yine sakinliğini koruması izleyicileri hayretler içerisinde bıraktı.

Müge Anlı’da bugün yaşananlar karşısında izleyiciler resmen ne diyeceklerini bilemediler. Canlı yayına bağlanan akraba, Büşra’nın cenazede anlattıklarını yeniden gündeme getirdi. Bu konuda “Artık sonuna geldin Büşra, susma!” demesine rağmen Büşra sakinliğini ve sessizliğini korumaya devam etti.  Bu olanlar üzerine Müge Anlı da artık kendisiyle çelişmeye başlayan Büşra’ya inanmadığını dile getirdi. Büşra Büyükşen, bu sabah yayınlanan program içerisinde de cinayet günü kar maskeli bir erkek gördüğünün ancak o kişinin abisi Uğur olmadığından emin olduğunun altını çizdi. Sessizliği ve sakinliği ile dikkatleri üzerine çeken Büşra, herkes tarafından köşeye sıkıştırıldı. Ancak sessizliğinden ödün vermedi. Bu gelişmeler ardından program izleyicileri büyük bir heyecanla yarın yayınlanacak canlı yayını beklemeye başladılar.

Müge Anlı ile Tatlı Sert yarın (23 Haziran) Hangi konular Gündemde Olacak?

ATV ekranlarının sevilen programı Müge anlı ile tatlı Sert programında bugün yaşanan gelişmeler gündeme resmen damgasını vurdu. Bu sabah yayınlanan programda Büyükşen çifti cinayeti gündemdeki yerini korudu. 3 yıl önce gerçekleştirilen cinayete dair hala bir iz rastlanılmadı. Konya’da gerçekleştirilen bu cinayet hakkında araştırmalar hız kesmeden devam ettiriliyor. Yarın sabah saat 10:00’da ATV ekranlarında yayınlanacak olan yeni bölümde de Büyükşen çifti cinayeti araştırılmaya devam edecek. Büşra Büyükşen'in konu hakkında bildiklerini anlatıp anlatmayacağı izleyicileri şimdiden meraklandırmış durumda. Milyonlarca kişi Büyükşen çifti cinayetinin kim tarafından işlendiği konusunda sır perdesinin aralanıp aralanmayacağını büyük bir merakla bekliyor.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.