1. HABERLER

  2. SON DAKİKA

  3. Bugün Müge Anlı’da Yaşananlar (29 Haziran 2021) Müge Anlı’da Büyükşen Çifti Cinayeti
Bugün Müge Anlı’da Yaşananlar (29 Haziran 2021) Müge Anlı’da Büyükşen Çifti Cinayeti

Bugün Müge Anlı’da Yaşananlar (29 Haziran 2021) Müge Anlı’da Büyükşen Çifti Cinayeti

İzleyicileri hafta içi her gün sabah saat 10:00’da ATV ekranlarına kilitleyen Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yaşanan gelişmeler izleyicilerin resmen hayretler içerisinde kalmalarını sağladı. Özellikle Büyükşen çifti cinayeti yakından takip edildi.

A+A-

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bugün yaşanan gelişmeler izleyicilerin resmen şaşkınlık krizine girmelerine neden oldu. Program içerisinde gerçekleşen olaylar karşısında izleyiciler resmen ne diyeceklerini bilemedi. Bugün yayınlanan programda meydana gelen gelişmeler ardından Büyükşen çifti cinayetinin çözülüp çözülmediği de pek çok kişi tarafından araştırılmaya başladı. Son olarak özel ekip kurulan cinayetle ilgili olarak meydana gelen tüm gelişmeler izleyiciler tarafından merakla takip ediliyor. Büyükşen çifti cinayeti hakkında bugün gerçekleşen olaylar da izleyicileri yeniden ATV ekranları başına kilitledi.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Bugün (29 Haziran Salı) Neler Oldu?

ATV ekranlarının sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bugün yaşanan gelişmeler de izleyicilerin ekranları başına kilitlenmelerine neden oldu. Program içerisinde yaşanan gelişmeler izleyiciler tarafından yakından takip edildi. Bugün ekranlara gelen programda akülü ve tekerlekli sandalyelerin verilmeye devam ettiği açıklandı. Hayalleri gerçekleştirilen kişiler ekranlara getirildi. Tekerlekli sandalyelerin verildiği görüntüler ekranları karşısında yer alan izleyicilerin de oldukça mutlu olmalarına neden oldu. Bu konu hakkında başvuruların devam ettiği de dile getirildi. Tekerlekli ve akülü sandalyelerine kavuşan insanların mutlulukları ekranlara yansıtıldı. Bu gelişmeler ekranları karşısına yer alan izleyicilerin de oldukça sevinmelerini sağladı.

Müge Anlı canlı yayın içerisinde yaşanan gelişmelerden birisi de kayıp olan Doktor Eda’nın bulunduğu olmuştu. 24 yaşındaki Doktor Eda, bugün yayınlanan canlı yayına katıldı. Program içerisinde yaşanan bu gelişmeler de izleyiciler tarafından yakından takip edildi. İki kardeşin canlı yayında buluştuğu anlar ekranları karşısına yer alan izleyicilere de oldukça duygusal anlar yaşattı. İki kardeş canlı yayında sarıldı. Günler sonrasında kavuşan kardeşler izleyicilerin de duygusal anlar yaşamalarına neden oldu. Müge Anlı’nın ikazları üzerine daha güzel sarıldılar. Her yerde kayıp olarak aranan Doktor Eda’nın yaşadıkları programda gündeme getirildi.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının bugün ekranlara gelen bölümünde Doktor Eda, yayına katıldı. Kardeşini kıskandığı için evden kaçan Eda, aslında kıskanç birisi olmadığını dile getirdi. Ancak arkadaşlarının tıp okuduğunu kıskandığı için doktor olduğunu dile getirdi. Yanında hiçbir eşya almadan küstüğü için evden kaçan Eda, kardeşi ile barıştı. Yaşanan bu gelişmeler izleyicilere de oldukça neşeli anlar yaşattı.

Müge Anlı canlı yayına damga vuran konu yine Büyükşen cinayeti olmuştu. Annenin, ambulansta hala yaşadığı konuları gündeme getirildi. Çiftin katilini kim olduğu aranmaya devam edildi. Büyükşen kardeşler yine canlı yayında stüdyoya konuk oldular. Uğur Büyükşen’in eşi olan Betül Büyükşen de canlı yayına katıldı. O dönemler Konya’da görev yapan Jandarma eri Emre Atmaca da yeniden yayına katıldı. Müge Anlı ve Emre Atmaca, annesinin yaşadığı anlarda abisinin yanına koşan Büşra Büyükşen’i sorgulamaya devam ettiler. Müge Anlı ise yine Uğur Büyükşen’den şüphelendiğini dile getirdi. Swap izi konusunu yeniden gündeme getirdi. Uğur Büyükşen’de swap izlerinin çıkması konusu yeniden gündeme getirildi. Çiftin doktor oğulları Osman Büyükşen’de swap izi konusuna kesinlikle anlam veremediğini dile getirdi. Aynı zamanda babasının cenazesindeki Muzaffer amcasının çektiği fotoğrafı jandarma erine gösterdi ve o fotoğrafa bakamadığını dile getirdi. Fotoğrafı gören jandarma eri de kötü oldu ve gözyaşlarına hakim olamadı.

Büyükşen çifti cinayeti hakkında ambulans geldiğinde abisinin yanına koşan Büşra Büyükşen sıkıştırıldı. Büşra Hanım’a neden annesini merak etmediği soruldu. Yine Betül Hanım’ın da cinayet işlenen odaya girdiği öğrenildi. Orada temizlik yapıldığı konusu ortaya serildi. Konya’da canlı yayına katılan Betül Hanım’ın açıklamalarına da Müge Anlı bir anlam veremedi.

Müge Anlı’da bugün yayının sonunda elmalı davası konusu da gündeme getirildi. Mide bulandıran olay milyonların resmen kanını dondurdu. Sosyal medyada “elmalı davası” olarak geçen konuda iki kardeşin cinsel istismara uğraması ardından anne ve üvey babanın beraat etmesi konusunda Müge Anlı da kararın valilik tarafından açıklanmasını bekliyor. Öte yandan çizilen fotoğraflarda 8 yaşında kimin bunları bildiği konusuna anlam veremediğini dile getirdi. Müge Anlı’nın da bu kararın açıklanmasını istemesi pek çok kişi tarafından takdir edildi.

Müge Anlı ile Tatlı Sert 30 Haziran Hangi Konular Gündemde Olacak?

ATV ekranlarının sevilen Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yaşanan gelişmeler izleyiciler tarafından merakla takip ediliyor. Programın yarın sabah yayınlanacak bölümünde hangi konuların da gündeme getirileceği izleyiciler tarafından araştırılıyor. Programın yarın yayınlanacak olan bölümünde de Büyükşen çifti cinayeti araştırılacak. Öte yandan ”Elmalı davası” hakkında yaşanan gelişmeler izleyicilere aktarılacak.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.