1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Bugün Müge Anlı’da Yaşananlar (3 Eylül 2021) Müge Anlı’da Şen Kardeşler Cinayeti
Bugün Müge Anlı’da Yaşananlar (3 Eylül 2021) Müge Anlı’da Şen Kardeşler Cinayeti

Bugün Müge Anlı’da Yaşananlar (3 Eylül 2021) Müge Anlı’da Şen Kardeşler Cinayeti

İzleyicileri ATV ekranları başın kilitleyen Müge Anlı ile Tatlı Sert programı bu sabah yayınlanan yeni bölümüyle de hayretler içerisinde bıraktı. Program içerisinde yaşanan gelişmeler gündeme resmen bomba gibi düştü.

A+A-

muge1-008.jpg

Müge Anlı’nın programında yaşanan gelişmeler karşısında milyonlar ne diyeceklerini bilemedi. Bugün ele alınan konular milyonların resmen kanlarını dondurdu. Müge Anlı ile Tatlı Sert programının bu sabah ekranlara gelen yeni bölümünde 60 yaşındaki ortaokul öğretmenine kaçan Ülkü Hanım şaşkına çevirdi. Aynı zamanda kendisinden yaşça oldukça büyük olan Cengiz Bey’e kaçan Esra Hanım gündeme resmen bomba gibi düştü. Öte yandan programın bu sabah ekranlara gelen yeni bölümünde Hatay’da işlenen tüyler ürpertici cinayet ekranlara taşındı. 80 ve 83 yaşlarında olan Şen kardeşlerin cinayeti izleyicilerin hayretler içerisinde kalmalarına neden oldu.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Bugün (3 Eylül Cuma) Neler Oldu?

ATV ekranlarının en sevilen gündüz kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert programında meydana gelen olaylar karşısında milyonlar bugün de ne diyeceklerini bilemedi. Programın bu sabah ekranlara gelen yeni bölümünde 60 yaşındaki ortaokul öğretmenine kaçan Ülkü programa damgasını vurdu. Evden kaçması ardından ailesine evlilik cüzdanını gönderdi. Bu durum karşısında programın sunucusu olan Müge Anlı da ne diyeceğini bilemedi.

muge2-008.jpg

Müge Anlı canlı yayın esnasında en dikkat çeken detaylardan birisi de dün işlenen Esra ve Cengiz konusu oldu. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kendisinden tam 48 yaş büyük olan Cengiz’e kaçan Esra’nın ailesi bu sabah da canlı yayına katıldı. Müge Anlı bu konu hakkında Cengiz ve Esra ile konuştuklarını, ikisinin de hallerinden son derecede memnun olduklarını dile getirdi. Aynı zamanda Cengiz’in diğer ailesinin de bu konu karşısında oldukça mutsuz olduklarını aktarmayı ihmal etmedi.

muge3-008.jpg

21 yaşındaki Ülkü’nün 60 yaşındaki ortaokul öğretmeni ile evden kaçarak evlenmesi ekranları karşısında yer alan izleyicilerin de büyük bir şaşkınlık içerisinde kalmalarına neden oldu. Müge Anlı ise bu gelişmelerin ardından ekranları karşısında yer alan milyonlara seslendi. Evlerine farklı insanları yerli yersiz almamaları gerektiği konusunda bir kez daha uyardı. Ülkü’nün ailesi canlı yayın esnasında dertlerini Müge Anlı ile paylaştı. 4 gün boyunca haber alınmayan Ülkü ve öğretmeninin ortadan kaybolmaları karşısında ekranları başında yer alan izleyiciler hayretler içerisinde kalmalarına neden oldu.

muge4-008.jpg

Ülkü’nün ailesi ortaokul öğretmeni ile kaçarak evlenmesi ardından öğretmenin ceza almasını istediklerini dile getirdi. Müge Anlı da bu konu hakkında kendisinin de öğretmen olan kişinin ceza almasını istediğini belirtti. Ortaokul zamanlarında başlayan aşkın ispatlanarak ceza alınması için uğraşacağını belirtti. Sonrasında ise Ülkü’nün bir arkadaşı canlı yayına bağlandı. Arkadaşı canlı yayında Ülkü ve kaçtığı öğretmenin 14 yaşından beri sevgili olduklarını söylediğini belirtti.

Müge Anlı canlı yayına katılan öğrencilerden birisinin ortaya attığı iddia ise şaşkına çevirdi. Öğrencisini kaçıran öğretmen hakkında kız öğrencilerini kucağına oturttuğu ve erkek öğrencilere ise şiddet uyguladığı öne sürüldü. Kübra’nın ablası ise ağlayarak kardeşini geri çağırdı. Yayına katılan bir veli ise öğretmenin resmen dedesi yaşında olduğu dile getirdi. Aynı zamanda öğretmenin Amasya’daki evinden ayrıldığını dile getirdi.

muge5-003.jpg

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında işlenen konulardan birisi de Şen kardeşlerin cinayetleri oldu. 80 ve 83 yaşındaki erkek kardeşlerin evlerinde işkence görülerek öldürülmeleri programa damgasını vurdu. Hüseyin Şen ve Mehmet Şen çiftinin cinayetinin kim tarafından işlendiği merak konusu haline geldi. Evde yer alan iki bakıcı cinayet zanlısı oldu. Yayına katılan kızı, o gece evde yer alan bakıcının cinayeti işlediğini öne sürdü.

muge6-002.jpg

Evde yer alan Bakıcı Emel Hanım, o gece hiçbir ses duymadığını öne sürdü. Aynı zamanda bakıcının sabah olduğunda şüpheli olan davranışları da dikkatlerden kaçmadı. Yaşanan bu gelişmeler Müge Anlı ile Tatlı Sert programının kim tarafından işlendiği merak konusu haline geldi.

Müge Anlı ile Tatlı Sert (6 Eylül Pazartesi) Hani Konular Gündemde Olacak?

İzleyicileri ekranları başına kilitleyen Müge Anlı ile Tatlı Sert programının bu sabah ekranlara gelen yeni bölümü de izleyicileri hayretler içerisinde bıraktı. Programda bugün işlenen konular ardından 6 Eylül Pazartesi sabahı hangi konuların işleneceği merak konusu haline geldi. Programın Pazartesi sabahı yayınlanacak olan bölümünde 60 yaşındaki öğretmenine kaçan Ülkü Kübra ve Şen kardeşler cinayetini kimin işlediği araştırılacak.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.