1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Esra Erol'da Allah'ı Kullanarak İğrenç İlişkileriyle Mide Bulandırdılar! İki Elti Öyle Bir Şey Yaptılar Ki, Görenlerin Midesi Ağzına Geldi! Esra Erol Yayını Kapatmak Zorunda Kaldı...
Esra Erol'da Allah'ı Kullanarak İğrenç İlişkileriyle Mide Bulandırdılar! İki Elti Öyle Bir Şey Yaptılar Ki, Görenlerin Midesi Ağzına Geldi! Esra Erol Yayını Kapatmak Zorunda Kaldı...

Esra Erol'da Allah'ı Kullanarak İğrenç İlişkileriyle Mide Bulandırdılar! İki Elti Öyle Bir Şey Yaptılar Ki, Görenlerin Midesi Ağzına Geldi! Esra Erol Yayını Kapatmak Zorunda Kaldı...

Esra Erol programında ağızları açık bırakan bir olay daha yaşandı. Böylesi hiçbir yerde görülmedi. İki elti bir olup aynı adama kaçtılar. Görenlerin midesi ağzına geldi. Esra Erol yayını kapatmak zorunda kaldı…

A+A-

Geçtiğimiz Nisan ayında Mehmet adındaki bir adam eşi Hamide’nin ortalardan kaybolduğu iddiasıyla Esra Erol’da programına başvurdu. ATV ekranlarında öylesi ilk kez yaşandı. Tüm Türkiye’yi hayrete boğan iki elti bir adama kaçtılar. Kocalarını terk eden aynı isimli iki elti, tüm ülkeyi ayağa kaldırdı.

Mehmet Bey, 17 yıl önce dünya evine girdiği eşi Hamide’nin yengesi Hamide ile birlikte, Muammer adındaki bir adama kaçtığı iddialarını ortaya attı. İddiaların ardından büyük elti Hamide’nin annesi programa telefon açtı.

“Kızımın Yuvasını Yıktı!”

dfdfd.jpg

Büyük elti Hamide’nin annesi canlı yayında Esra Erol’da programına bağlanarak küçük elti Hamide için: “Hamide her şeyi biliyordu. Benim kızımı yaktı. Hamide yalan konuşuyor. Güvenmeyin. Hamide kocasına kavuştu rahat etti mi? Benim kızımı evden alıyordu. Kızıma telefon ediyordu. Niye telefon ediyordu? Yalan konuşmasın. Benim kızımı da kendisini de yaktı. Her gün işe beraber gidiyorlardı. Kızımın yuvasını yıktı, benim de yuvamı yıktı.” ifadelerini kullandı.

Yaşanan olayların ardından küçük elti Hamide çocuklarının hasretine dayanamadığı için evine döndüğü öğrenildi. Kısa bir süre sonra canlı yayına bağlanan küçük elti Hamide, her şeyi itiraf etti. Eltisiyle beraber yufkacılık yapan Muammer adlı adama kaçtıklarını söyledi. Küçük elti Hamide, Muammer için “Çocuklarımı özleyince çok rahatsız olmaya başladı. Orada bayılmalarım oldu. Muammer bana okunmuş su verdi. Onu içtim” deyince ortalık fena halde karıştı. Hakkında hocayım en diyerek kadınları etkilediği konuşulan canlı yayına bağlandı ve “Benden rica etti. Nazar duası okuyup su verdim. Hamide'yi seviyorum. Zorla tutmuyorum. Ben bir kadının sevdim aldım diye neden kaç gündür sihirbaz oldum. Beni buraya neden çıkardınız!” sözlerini dile getirdi.

3. Kadın Ayşe Ortalığı Ayağa Kaldırdı!

dsdsds.jpg

Yufkacı Muammer’in hakkında bildiklerini anlatmak için bir kadın canlı yayını telefonla aradı ve Muammer için “ Muammer çalışmayı sevmediği için, kandırdığı kadınların paralarını yiyor. Çok dürüst olduğunu söyleyip onları kandırıyor. Beni de "öldürürüm" diye tehdit etmişti. Ben evliydim, eşimden boşanacaktım. Benim boşluğuma geldi ve benim beynimi yıkadı. İkna edici ve sakin konuşup karşı tarafı kandırıyor. Ben ona abi diye hitap ederken, bir süre sonra nasıl olduğunu anlamadan aynı evde yaşamaya başladık. Kocamın arkadaşıydı, bizim evimize girip çıkardı. Beni eşimle barıştırmak için uğraşıyordu sözde. Karısı bana gelinim diyor, evimize girip çıkıyordu. Meğerse esas niyeti başkaymış.” sözlerini açıkladı.

Bunca olaydan sonra küçük elti Hamide evine ve çocuklarına geri döndü. Fakat büyük elti Hamide, dönmek istemediğini belirtti. Sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayınız!

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.