1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3.  Kahve Falı Nasıl Bakılır? Kahve Falı Bakmanın Püf Noktaları!
 Kahve Falı Nasıl Bakılır? Kahve Falı Bakmanın Püf Noktaları!

 Kahve Falı Nasıl Bakılır? Kahve Falı Bakmanın Püf Noktaları!

Fal çoğu kişinin inanmasa da baktırdığı bir şeydir. Falcılara gidip para harcamak istemiyorsanız kendi kendinize fal bakmayı öğrenebilirsiniz. Astroloji bunun için önemlidir.

A+A-

Kahve falcılık ve kahve kültürü eski çağlardan beri bir tür kültürdür. Keyifli sohbetler eşliğinde kahve çok keyifli. Konuştuktan sonra ayrıntılara gireceğiz. Kahve telvesinden bilgi edinme Türk toplumunda yaygındır ve kahve falı denir. Kahve 8. yüzyılda Yemen'de keşfedildi ve zamanla kahve her toplumu başarıyla etkiledi. Kahve çekirdeklerini öğütün ve sıcak suyla çeşitli kahve türleri hazırlayın. Kahve zenginliği, eski Çin medeniyetinin bir kültürü olarak kayıtlara geçmiştir. Kahve bulunduktan sonra, demirin üzerindeki demir kalıntılarının pası kahve telvesi üzerinde kalmaya devam etti.

 Kahve Falı Bakmak İçin Gereken Şeyler;

 1. Kahvenin kaderini etkin bir şekilde gözlemlemek ve anlatmak için önce kahvenin pişirilmesi gerekir. Yetersiz zemin, oluşturulacak şekli de etkiler. Bu nedenle kahveye falcılık için bir miktar kahve eklenmelidir.

 2. Kahvede çok az miktarda su bırakılmalıdır. Çok katı veya çok sulu olursa o fal tutmaz.

 3. Fincanı kapatma şekli çok önemlidir. Fincanı kendinize doğru kapatmalı ve dilek tutmalısınız.

 4. Fincanı soğumadan açmamalısınız!

5. Fincanı tutma yerinden tutun ve aydınlık bir yerde inceleyin. Faldaki görselleri saat yönünde takip etmeyi unutmayın.

 6.Kahve falında insanlar iyi ve kötü yorumları şu şekilde bilirler: Fincanı sapa dik olarak koyun. Bu nedenle fincan tutacağı altta kalmalıdır. Sağdaki sayılar iyi fikirler, soldaki sayılar ise olumsuz yorumlar olacaktır. Fincanın dibinde yeterince yer varsa, bu, kahve içicisinin biraz stresli olduğu anlamına gelir. Kadehin dibi temizse, falcı çok sessizdir.

Kahvenin kaderini okuyanlar bir fincan ağzına yakın şekiller görürse bu şekiller hayatı daha kolay yansıtacaktır. Fincanın alt kısmı uzak zamanı söyler ve ağız en yakın zamanı söyler. Ayrıca hormonlar kadının altıncı hissini daha baskın hale getirdiği için şansa ve servete bakan insanlar genellikle kadındır. Kadınların şekilleri açıklamada daha etkili olduğu söyleniyor. Takımyıldız ve altıncı his açısından kahve takımyıldızına bakmak, şekli daha iyi açıklayabilir.

 Kahve Falı Yorumlama;

 Kupadaki belirgin veya bulanık sembollere bakarak yorum yapıyoruz. Açıkçası daha kesin. Puslu olanlar için geçmişte ya da gelecekte olmayacağını söylüyoruz. Çoğu kuş şekli haber anlamına gelir, ancak yurtdışına veya yurt içine de seyahat edebilirsiniz. Bir tavşanın silueti şansınızın arttığını, yılan gibi sembol ise düşmanlarınızın olduğunu gösterir. Yılan bir şeye sıkıca yapışırsa, bu sizi çok rahatsız ettiği anlamına gelir. Seni uzun süre yalnız bırakmayacak, güçlü kalmalısın.

 Rakamların anlamını düşünün; "0 = hiçbir şeyin olmaması, elleriniz boşta kalacak", "1 = sevilme", ​​"2 = hasta veya şanssız", "3 = işte veya ilgilenen herhangi bir yerde olacağınızı belirtin Her şeyde başarı "," 4 = Şansına güvenebilirsin "", "5 = Boş konuşmak, dedikodu yapmak demektir. "6 = Arkadaşlarınızla veya evlilikle yaşam sürenizin yorumlanması", "7 = kendi ailenize mutluluk veya aşk sevgisi", "8 = sevdiğiniz insanlarla tartışın", "9 = yeni arkadaşlarla tanışırken Dikkatli olun ve son olarak "10 = Şansınız açık kalacak. "

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.