1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Müge Anlı'ya Hipnoz Şoku! Büyükşen Cinayetine Tıp Çaresiz Kaldı; Artık İşleri Hacı Hocayla! Sırf Büşra Konuşsun Diye...
Müge Anlı'ya Hipnoz Şoku! Büyükşen Cinayetine Tıp Çaresiz Kaldı; Artık İşleri Hacı Hocayla! Sırf Büşra Konuşsun Diye...

Müge Anlı'ya Hipnoz Şoku! Büyükşen Cinayetine Tıp Çaresiz Kaldı; Artık İşleri Hacı Hocayla! Sırf Büşra Konuşsun Diye...

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında işlenen Büyükşen cinayeti gündeme resmen bomba gibi düştü. Program sezon finaline girmiş olsa da cinayet hakkında araştırmalar tüm hızıyla devam ediyor. 3 yıl önce Konya’da işlenen cinayetin çalışmaları sürdürülüyor.

A+A-

Müge Anlı sezon finali bölümünde açıklananlar gündeme resmen bomba gibi düşmüştü. Milyonlar, cinayetin tek görgü tanığı olan Büyükşen çifti kızları Büşra Büyükşen’in bildiklerini anlatmadığını düşünmeye devam ediyor. Olay günü hakkında hatırladığı her şeyi anlattığını iddia eden Büşra Hanım için farklı bir karar alındı. Büşra Büyükşen’in de izni alındı. Cinayet gününe dair yaşananların ortaya çıkarılması adına Büşra Büyükşen’e hipnoz uygulanacak. Bu haber tüm gündemi fena halde sallamış durumda.

Büşra Büyükşen Hipnozla Konuşturulacak!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında işlenen Büyükşen cinayeti 3 sene olduğu gibi bu sene de bir türlü çözülemedi. Bu kez cinayetin çözülebilmesi adına Osman Büyükşen’in feryatları üzerine 10 deneyimli dedektiften oluşan özel ekip kuruldu. Öte yandan cinayetin tek görgü tanığı olan Büşra Büyükşen’e bildiklerini anlatması konusunda baskılar yapılmaya devam edildi. Ancak Büşra Büyükşen, bildiği her şeyi anlattığı yönündeki iddialarını sürdürmeye devam etti. Büşra Büyükşen’in çelişkili ifadeleri gündeme bomba gibi düşerken yeni bir karar alındı. Büşra Büyükşen’e bildiklerini anlatması adına hipnoz uygulanacağı dile getirildi. Canlı yayın esnasında Büşra Büyükşen’in de izni alındı.

Müge Anlı’da yaşananlar milyonları hayretler içerisinde bırakmaya devam ediyor. Gündemi resmen bomba gibi sallayan Büyükşen çifti cinayeti hakkında yeni bir gelişme meydana geldi. Programın yayınlanan sezon finali bölümünde Büşra Hanım’a bildiklerini anlatması adına hipnoz tedavisi uygulanacağı belirtildi. Böyle bir şeyin daha önce hiç yapılmadığını dile getiren Müge Anlı, uygulamanın işe yarayıp yaramayacağını bekleyip göreceğimizi belirtti. Sırlarla dolu cinayetin tüm sırlarının Büşra Hanım’da olduğu düşünülmeye devam ediliyor. Eğer Büşra Hanım'a uygulanan hipnoz işe yarar ve bildiklerini anlatırsa cinayeti kimin işlediğinin ortaya çıkacağı düşünülüyor. Öte yandan hipnoz gibi bir konuyla gündeme resmen bomba gibi düşen cinayet, milyonları resmen şaşkınlık içerisinde bırakmış durumda.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.