Survivor Ayşe İçin Poyraz'ın Anlamı Kalmadı! Survivor Yasin'le Nikah Masasına Oturmasına Ramak Kaldı, Ortalık Karıştı! Yasin Bu Kez Ayşe İçin...

Ayşe Yüksel ve Survivor 2020 sezonunda yarışan Yasin Obuz aralarında meydana gelen aşk iddiaları gündemi fena hale sarsmış durumda. İkilinin bir araya gelerek birlikte geçirdikleri zamanlar resmen gündeme bomba gibi düştü. 2019 senesinde MasterChef programında yer alan ve bir sonraki sene Survivor yarışmasın katılan Yasin Obuz ile Ayşe Yüksel arasındaki aşk iddiaları giderek güçleniyor.

Survivor Ayşe ve Yasin Resmen Evlenecekler!

Tv8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor bu sene için ekranlara veda etse de yarışmacılar hakkındaki gündem yakından takip ediliyor. Yarışmada sergilediği başarılı performanslar ve girdiği polemikler ile adından sıkça söz ettiren Ayşe Yüksel’in hayatı da yakından inceleniyor. Özellikle de adada regl olamadığı için kilo almasıyla dikkatleri üzerine çeken Ayşe Yüksel’in şimdilerde adı Yasin Obuz ile birlikte anılıyor. MasterChef yarışmasının ardından Survivor’a katılan, kısa bir dönem oyunculuk yapması sonrasında ise kendisini müzik piyasasında bulan Yasin Obuz ile Survivor Ayşe Yüksel arasındaki yakınlık dikkatlerden kaçmadı. İkilinin bu samimi halleri karşısında aşk dedikoduları hızlı bir şekilde yayıldı.

Ayşe Yüksel, Survivor yarışmasının bitmesi ardından Survivor Panorama programına katılmış ve burada istek üzerine şarkı söylemişti. Böylelikle de Survivor yarışmasında iz bırakan yarışmacı, sesiyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Yaşanan bu gelişmeler ardından Yasin Obuz ile birlikte bir müzik stüdyosunda yer alan Ayşe Yüksel’in müzik piyasasında ilerleyeceği düşünülmeye başlandı. Sosyal medya hesabı üzerinden müzik stüdyosunda Yasin Obuz ile birlikte poz veren Ayşe Yüksel, bu pozuyla birlikte resmen olay oldu. Özellikle de ikilinin birbirlerine karşı olan samimi halleri dikkatlerden kaçmadı. Bu paylaşımların yayılması ardından Yasin Obuz ve Ayşe Yüksel arasında sadece bir iş ortaklığı mı yoksa hem iş hem de aşk mı olduğu büyük bir merak konusu haline geldi.

- Bir Manşet, Magazin bölümünde yayınlandı
https://birmanset.com/haber/9203990/survivor-ayse-icin-poyrazin-anlami-kalmadi-survivor-yasinle-nikah-masasina-oturmasina-ramak-kaldi-ortalik-karisti-yasin-bu-kez-ayse-icin