1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Yıldız Tilbe'nin En Büyük Sırrı İfşalandı! "Yazıklar Olsun Bunu Nasıl Sakladın!" Görenlerin Eti Çekildi, Kimse Beklemiyordu! "Vay Be Yıldız!"
Yıldız Tilbe'nin En Büyük Sırrı İfşalandı! "Yazıklar Olsun Bunu Nasıl Sakladın!" Görenlerin Eti Çekildi, Kimse Beklemiyordu! "Vay Be Yıldız!"

Yıldız Tilbe'nin En Büyük Sırrı İfşalandı! "Yazıklar Olsun Bunu Nasıl Sakladın!" Görenlerin Eti Çekildi, Kimse Beklemiyordu! "Vay Be Yıldız!"

Yıldız Tilbe hakkında ortaya çıkan sır hayranlarının resmen şaşkınlık içerisinde kalmalarına neden oldu. Sel verip sır vermediği konu ortaya çıktı. Benzerlik karşısında milyonlar ne diyeceklerini bilemedi.

A+A-

Geniş kitleler tarafından şarkıları beğeniyle dinlenen Yıldız Tilbe hakkında ortaya çıkan gerçekler görenlerin resmen şaşkınlık krizine girmelerine neden oldu. Başarılı şarkıcının ortaya çıkan sırrı karşısında hayranları resmen ayaklandı. Bu sırrı nasıl kendilerinden sakladığı için Yıldız Tilbe’ye sitem ettiler. Senelerdir sakladığı sırrının açığa çıkması ardından sosyal medyada gündem haline geldi. Pek çok sosyal medya kullanıcısı “Vay be Yıldız” gibi yorumlarla başarılı şarkıcıya olan sitemlerini dile getirdi.

Yıldız Tilbe’nin Büyük Sırrını Görenler Gözlerine İnanamadı

Söz yazarı, besteci ve yorumcu olarak milyonlarca hayrana sahip olan Yıldız Tilbe hakkında ortaya çıkan gerçekler milyonların resmen şaşkınlık içerisinde kalmalarına neden oldu. Başarılı şarkıcının ortaya çıkan sırrı karşısında görenler gözlerine inanamadı. Başarılı şarkıcının kızı ile arasındaki benzerliği milyonları şaşkına çevirdi. Senelerdir hem medyadan hem de gözlerden uzak tutan başarılı şarkıcı, sırrını daha fazla saklayamadı. 1984 yılında Güngör Karahan ile evlenen Yıldız Tilbe’nin bu evliliğinden bir kızı olmuştu. Yıldız Tilbe, bu evlilikten olan kızı Sezen Burçin’i senelerce medyadan uzak tutmayı başarmıştı. Ancak yıllarca verdiği çaba boşa çıktı ve Yıldız Tilbe kızını daha fazla gizleyemedi.

Başarılı şarkıcı Yıldız Tilbe’nin kızı ile arasında olan benzerlik dikkatlerden kaçmadı. Birbirlerine bu kadar benzeye anne ve kız sosyal medyada resmen gündem haline geldi. İki çocuk annesi olan Sezen Burçin’in annesi Yıldız Tilbe ile olan benzerliği hakkında sosyal medya resmen çalkalandı. Pek çok sosyal medya kullanıcısı bu benzerlik karşısında kayıtsız kalamadan düşüncelerini dile getirdi. Başarılı şarkıcı Yıldız Tilbe’nin gözlerden uzak büyüttüğü kızı Sezen Burçin için pek çok yorum yapıldı. “ikiz olsa bu kadar benzer” ve “Vay be Yıldız” gibi pek çok yorum yapıldı. Anne ve kızın bu benzerliği karşısında milyonlar resmen gözlerine inanamadı.sezen-burcin.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.